Спершу школи і садочки: у мікрорайоні Під Голоском заборонили нове будівництво

У мікрорайоні Під Голоском у Львові заборонили нове будівництво. Фото: uk.wikipedia.org.

У мікрорайоні Під Голоском у Львові заборонили нове будівництво. Фото: uk.wikipedia.org.

Транспорт та інфраструктура
29 травня 2020 14:49

Виконком Львівської міської ради тимчасово не видаватиме містобудівні умови і обмеження на нове будівництво у мікрорайоні «Під Голоском». Мешканці району постійно скаржаться на занадто щільну забудову, відсутність шкіл і садочків, а також відсутність транспортної і спортивної інфраструктури та зелених зон. А також на те, що забудовники не виконують своїх зобов’язань щодо будівництва освітніх закладів та прокладання нових доріг.

Таке рішення виконком прийняв через критичну ситуацію з інфраструктурою в цьому районі.

Заборона на нове будівництво у районі Під Голоском триватиме доти, доки мерія не затвердить єдиний ДПТ для цілого району і не внесе зміни у зонінг. Управління архітектури та урбаністики має підготувати комплексні зміни до зонінгу Шевченківського району, які передбачатимуть покращання соціальної, рекреаційної, спортивної та інженерно-транспортної інфраструктури житлового району Під Голоском.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, в районі заплановано будівництво трьох шкіл, семи дитячих садочків, парк, сквер, стадіон, спорткомплекс та поліклініка.

«Все, що ми маємо по вул. Під Голоском, показує неповагу до людей, які там купили помешкання. Мені боляче за людей, бо я їх розумію. Важливо, щоб ми залучили всіх і розуміли, що ми потижнево будемо робити, щотижня там треба проводити нараду і бачити динаміку – по дорогах, хідниках тощо. Ми призупинимо видачу дозволів на нове будівництво. В першу чергу треба зробити об`єкти інфраструктури, а вже потім говорити про нове будівництво. Людей довели до відчаю. Це повна провина зі сторони виконавчої влади. На виїзд ми ще запросимо пана Чаплінського, бо він це все планував. Житло почали будувати, дороги закинули, садочка нема. Мені соромно перед людьми. Наш обов`язок — це все поправити. А враховуючи оці місяці, це питання буде ще й політизоване», — заявив мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, що мікрорайон Під Голоском розташований у Шевченківському районі міста. Загальна площа мікрорайону – 168 гектарів. Протягом останніх років цей район активно розбудується багатоповерхівками.

Онлайн-мапа незаконних будов Львова: де краще не купувати квартиру.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах