Львів може залишитися без муніципальних поліцейських

У Львові можуть ліквідувати «Муніципальну варту». Фото: Zik.

У Львові можуть ліквідувати «Муніципальну варту». Фото: Zik.

Транспорт та інфраструктура
17 червня 2020 12:39

У Львові можуть ліквідувати «Муніципальну варту». З такою ініціативою виступили депутати міськради, зареєструвавши проєкт ухвали щодо ліквідації підприємства.

У міськраді переконані, що це може негативно вплинути на безпеку у міських установах.

«Щодня працівники Муніципальної варти пильнують порядок в центральній частині міста. Відтак, відділ охорони громадського порядку часто надає першу домедичну допомогу до приїзду карети швидкої допомоги. Муніципали проводять рейди спільно з районними адміністраціями, допомагають туристам під час різних критичних ситуацій (загублені речі, звернення тощо). Працівники беруть участь в забезпеченні громадського порядку під час масових заходів, супроводжують всі процесії релігійного та тематичного характеру. До того ж, працівники Муніципальної варти проходять навчання по медицині, завжди мають із собою засоби домедичної допомоги», — розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Також муніципали, за потреби, присутні під час демонтажних робіт незаконно встановлених тимчасових споруд та конструкцій, забезпечуючи при цьому громадський порядок та безпеку.

Львів може залишитися без муніципальних поліцейських. Фото: Львівська міськрада.
Львів може залишитися без муніципальних поліцейських. Фото: Львівська міськрада.

Чимало закладів комунальної власності відзначають, що робота муніципальних поліцейських організована чітко і системно, а послуги підприємство надає якісніше, ніж приватні охоронні фірми.

«Впродовж трьох останніх років Музей народної архітектури та побуту ім. К. Шептицького охороняють працівники ЛКП „Муніципальна варта“. Музей, який зберігає унікальні пам’ятки дерев’яної архітектури, обов’язково потребує якісної охорони. Робота Муніципальної варти завжди організована чітко і системно, працівники добросовісно виконують роботу. Жодних нарікань чи інцидентів не було. Для порівняння, послуги приватних охоронних фірм коштують в рази дорожче», — розповів директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького Роман Назаровець.

Нагадаємо, 5 червня у Львові затримали директора і трьох працівників комунального підприємства «Муніципальна варта». Їх підозрюють у вимаганні та отриманні хабарів. Муніципалам закидають те, що вони надавали охоронні послуги приватним підприємствам за гроші, не укладаючи необхідних договорів. Усіх підозрюваних працівників відсторонили від роботи.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах