На радість хвостатим: у Львові побільшає котівничок

У Львові побільшає котівничок. Фото: unsplash.com (умовне)

У Львові побільшає котівничок. Фото: unsplash.com (умовне)

Транспорт та інфраструктура
03 серпня 2020 14:48

На вулицях Львова можна зустріти безпритульних котиків, які вештаються двориками в пошуках їжі. На щастя, небайдужі мешканці та опікуни їх підгодовують. Та місто вирішило теж подбати про чотирилапих, тож у Львові незабаром побільшає котівничок. Читайте найцікавіші новини Львова за сьогодні.

«Зазвичай місця, де опікуни годують котів, виглядають неестетично через залишки їжі, різні посудини, загальну необлаштованість „котячого побуту“. Місцеві мешканці скаржаться на хвостатих та небайдужих, які їх годують, а ті бідкаються, що люди не дають їм змоги підгодовувати знедолених тварин. Для вирішення такої проблеми команда ЛКП „Лев“ розробила проект встановлення котівничок по місту — конструкцій, створених для зручного годування котів та забезпечення охайності місця годівлі», — розповів в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук

Котівнички складаються з двох частин – у нижньому піддоні встановлені миски, а верхній дашок захищатиме їжу від опадів. Крім того, цей дашок також може слугувати схованкою від сонця в теплу пору року.

Котівничка. Фото: Львівська міська рада
Котівничка. Фото: Львівська міська рада

На котівничці також кріпитиметься табло з інформуванням мешканців, що тварини є під захистом міста. А щоби конструкцію ніхто не вкрав, ніжки котівничок зацементовують.

У Львові планують встановити такі котівнички по всьому місту. Сьогодні на вулицях міста є 10 котівничок — 6 у Франківському районі та 4 у Шевченківському. Обіцяють, що до кінця 2020 року на вулицях Львова котівничок побільшає до 20 штук.

Нагадаємо, загалом у Львові живе близько шести тисяч безпритульних котів. Про це свідчить перший у світі підрахунок вуличних котів.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах