За 2,3 мільйона: у Винниках відкриють Пластовий вишкільний центр

У Винниках відкриють Пластовий вишкільний центр. Фото: Львівська міськрада (умовне).

У Винниках відкриють Пластовий вишкільний центр. Фото: Львівська міськрада (умовне).

Транспорт та інфраструктура
08 жовтня 2020 15:01

У Винниках відкриють Пластовий вишкільний центр. Відкриття заплановано провести до кінця 2020 року. Читайте найцікавіші львівські новини.

Як розповіли у Львівській міськраді, у Пластовому вишкільному центрі щодня зможуть збиратись близько 80 осіб. Окрім звичних пластових сходин, у новій будівлі стане можливим проведення пластових спеціалізованих тренінгів, які вишколюють старших волонтерів ставати виховниками та організаторами заходів, таборів.

У Винниках відкриють Пластовий вишкільний центр.
У Винниках відкриють Пластовий вишкільний центр.

Інвестиція Львова — 2,3 мільйони гривень.

"Станом на зараз завершено усі зовнішні роботи, споруджено інклюзивний пандус, замінено всі вікна, укріплено фундамент та стіни. Крім цих робіт, до будинку підведено комунікації (світло, вода), а газ ще в процесі підведення. Окрім того, є готовий проект внутрішніх ремонтних робіт, які включають, зокрема, заміну перекриття між поверхами та розведення електромережі. Зараз триває тендер, щоб обрати виконавця внутрішніх робіт, після чого очікується, що до кінця листопада завершаться усі роботи на 1 поверсі, і центр можна буде відкрити для занять пластунів. На ці роботи з міського бюджету буде виділено ще 1,4 мільйона гривень", - йдеться у повідомленні міськради.

Нагадаємо, у Львові відбулося урочисте відкриття пластового року.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах