П’ятничний жах автомобіліста: розпочалося розширення Галицького перехрестя

У Львові розпочалося розширення Галицького перехрестя. Фото: lviv.ridne.net.

У Львові розпочалося розширення Галицького перехрестя. Фото: lviv.ridne.net.

Транспорт та інфраструктура
23 жовтня 2020 14:53

На численні проханя водіїв у Львові розпочали розширення Галицького перехрестя. Додаткова смуга руху має мінімізувати затори на виїзді зі Львова. Невдовзі про них можна буде забути, як поганий сон.

Як повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Андрій Білий, компанія «Онур» розпочала роботи з розширення Галицького перехрестя. Зараз на Галицькому перехресті у напрямку зі Львова є дві смуги руху: одна – прямо, друга – направо. Натомість після розширення дороги з’явиться дві смуги прямо і одна лишиться праворуч. Це дозволить звести до мінімуму накопичення автомобілів на перехресті.

«Я думаю, наступного тижня затори там взагалі зникнуть. Що ми зробили? Тепер буде дві смуги прямо і одна смуга направо. Загалом всю смугу до мосту, що повертає на Сокаль, розширили до двох, щоб машини на світлофорі швидше проїжджали і не затримували рух. Це суттєво знизить затори», – пояснив Андрій Білий.

Роботи із розширення дороги виконує компанія «Онур», загальна вартість – 3,4 мільйона гривень. Планується, що роботи завершать до кінця жовтня.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про надання ЛКП "Львівавтодор" функцій замовника на здійснення поліпшення пропускної спроможності автотранспорту на вулиці Богдана Хмельницького у районі ринку "Галицьке перехрестя" з виготовленням проекту — схеми організації дорожнього руху».

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах