Мрій про мене, мрій: львів'яни просять у Садового метро

Львів’янин пропонує створити у місті дві гілки метро. Фото: photo-lviv.in.ua

Львів’янин пропонує створити у місті дві гілки метро. Фото: photo-lviv.in.ua

Транспорт та інфраструктура
29 жовтня 2020 13:21

Львів’яни не полишають надію, що у місті створять метро. Якщо не метро, то хоча б міську електричку. Петиція з відповідною пропозицією з’явилася на Платформі електронної демократії. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Проект метрополітену у Львові може коштувати понад 1 мільярд євро.

За словами автора петиції Василя Лозового, якби у 80-ті роки метрополітен почали будувати зі спальних районів Левандівки, Патона, Сихова, Наукової, Пасічної, то можливо станом на сьогодні 1-2 гілки метрополітену в місті таки була.

«Синій колір, це вже існуючі колії залізниці а також та частина вулиці Кн.Ольги де по факту мав курсувати вагон метрополітену тому вважаю, що дану ділянку можна переобладнати під колію метрополітену або легкого метро, отже 50% колії чи то міської електрички чи надземного метрополітену вже є», - йдеться у зверненні.

Львів’янин пропонує створити у місті дві гілки метро. Фото: автора петиції Василя Лозового
Львів’янин пропонує створити у місті дві гілки метро. Фото: автора петиції Василя Лозового

Червоні лінії на карті - це місця де потрібно йти під землю і копати тунелі, лише таким способом можна досягти ідеалу в тому проекті.

Як переконує Василь Лозовий, перший тунель має сполучати аеропорт та парк Івана Франка. На вулиці Любінській він без проблем пересікається з синьою гілкою залізничної колії, далі тунель між вулицею Героїв УПА-Антоновича під Політехнікою має кінцеву станцію прямо під Парком Івана Франка.

У парку, каже автор, дерева не дозволять просідати грунту, а також унеможливлять руйнування будівель.

Чоловік запевняє, що 4 кілометри тунелю, по системі легкого метрополітену вартуватиме близько 80 мільйонів доларів. Вулиця Любінська, де проходить колія залізниці, може бути перехідною станцією. Відтак, щоб добратися до центру від Мотозаводу, Сихова чи Рясного достатньо проїхати 2-3 зупинки залізницею і пересісти на гілку, яка за 5-10 хвилин доїжджає у парк.

«Червоні лінії, які я позначив, це те, що передбачає тунель, я розумію, що там є і такі варінти які не можливо буде реалізувати, але на перехресті Вітовського і Сахарова, можна піти під землю і через Стрийський парк зробити тунель до Личаківської і вже там зробити пересадку на залізничну колію», - написав Лозовий.

Для синіх гілок автор пропонує використовувати систему електрички з деякими корегуванням: з додатковими дверима і збільшенням стоячих місць так, як в метро, і посадкою на високих станціях. А червоні лінії, каже він, це абсолютна інша колія, інші потяги чи навіть трамваї.

Нагадаємо, 11 липня депутати міської ради підтримали електронну петицію про відновлення проекту будівництва метрополітену у Львові.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах