Львів профінансує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків

Львів додатково реалізує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків. Фото: Андрій Садовий/Фейсбук (умовне)

Львів додатково реалізує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків. Фото: Андрій Садовий/Фейсбук (умовне)

Транспорт та інфраструктура
28 сiчня 10:41

Львів планує реалізувати додатково 16 проєктів Громадського бюджету, які отримали значну підтримку, але не набрали достатньої кількості голосів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Цьогоріч місто планує передбачити майже 89 мільйонів гривень на реалізацію проєктів Громадського бюджету 2021. Зокрема, з цієї суми 29 мільйонів гривень — на реалізацію 9 великих та 7 малих проектів, які не увійшли до числа переможців, але набрали понад 3000 голосів у категорії «Медичні та освітні проекти» та понад 1500 голосів в категорії «Інші». А також малі проекти, які не стали переможцями, але є наступними по рейтингу.

Львів профінансує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків фото

За великі та малі проєкти Громадського бюджету 2021 проголосувала рекордна кількість людей — 103 825 мешканців Львівської МТГ, які віддали 165 514 голосів. Перемогу здобули 80 проєктів: 74 малих і 6 великих. Ознайомитись із переліком проєктів-переможців можна за посиланням

Львів профінансує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків фото 1

Львів профінансує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків фото 2

Львів профінансує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків фото 3

Львів профінансує 16 проєктів Громадського бюджету, які не перемогли: перелік щасливчиків фото 4

Нагадаємо, що з 1 до 15 листопада 2020 року у Львові тривало голосування за проекти Громадського бюджету, які реалізовуватимуть у 2021 році. На їх реалізацію передбачено 58 мільйонів гривень. Відтак, за великі та малі проекти проголосувало 103 825 мешканців Львівської ОТГ, які віддали 165 514 голосів. Найбільше голосів отримав проект закупівлі обладнання для лікування онкохворих дітей у лікарні на вулиці Пилипа Орлика. Він набрав понад 7 тисяч голосів. 

Читайте всі новини у нашому каналі Telegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах