Є відповідь: коли з вулиць Львова зникнуть усі покинуті автомобілі

Коли з вулиць Львова зникнуть усі покинуті автомобілі. Фото: avtovesti.com (умовне)

Коли з вулиць Львова зникнуть усі покинуті автомобілі. Фото: avtovesti.com (умовне)

Транспорт та інфраструктура
05 травня 16:39

У Львові активно працюють над очисткою вулиць від покинутих автомобілів. Наразі таких залишилось 28 одиниць. І вже до кінця травня 2021 року обіцяють евакуювати усі покинуті автівки.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

«На превеликий жаль, на прибудинкових територіях трапляються покинуті, старі автомобілі. Станом на зараз, щоб прибрати ці машини, активно працюють районні адміністрації та управління безпеки міста. Також співпрацюємо з поліцією, щоб віднайти власників авто. Далі, коли встановлюємо власника, звертаємося до нього з проханням самостійно забрати машину. Якщо ж він відмовляється, то залучаємо управління безпеки міста, і евакуатор забирає машину на штрафмайданчик», - розповіла заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарств Ірина Маруняк.

За словами Ірини Маруняк, загалом у Львові було 54 покинутих авто. Після відповідних запитів в поліцію, власники таки самостійно забрали  20 автомобілів. Ще 6 авто евакуювали силами управління безпеки міста.

Наразі на вулицях міста Лева залишилось 28 покинутих автомобілів. До кінця травня і їх планують прибрати.

Нагадаємо, 8 травня у Львові відбудеться ретроавтопробіг. Усіх власників та поціновувачів ретроавтомобілів і техніки запрошують долучатися до події.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах