Подорожчання проїзду у львівських маршрутках: у мерії розповіли про нюанси

Подорожчання проїзду у львівських маршрутках: у мерії розповіли про нюанси. Фото: Іnlviv.in.ua

Подорожчання проїзду у львівських маршрутках: у мерії розповіли про нюанси. Фото: Іnlviv.in.ua

Транспорт та інфраструктура
24 травня 11:43

Із четверга, 27 травня, у громадському транспорті Львова буде відкориговано вартість проїзду. Ціна проїзду у львівських маршрутках стане 10 гривень. Однак пільгові перевезення залишаться без змін. Про це  розповів заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко. Читайте всі новини Львова

«З цього четверга буде відкориговано вартість проїзду в громадському транспорті. Йдеться про вартість проїзду в автобусах, трамваях і тролейбусах. Щодо проїзду в електротранспорті, то тут встановлено різні системи лояльності для львів’ян: купівля квитка у кіоску буде на 1 гривню дешевшою, якщо через QR-код – на 1,5 гривні, тощо. Ми завжди закликаємо мешканців користуватись цими бонусами, щоб ціна на проїзд була дешевшою», – сказав Андрій Москаленко.

Заступник міського голови з економічного розвитку наголосив, що пільговий проїзд і надалі зберігається.

"Львів є чи не єдиним містом в Україні, де велика кількість пільгових категорій, які користуються електротранспортом безкоштовно (пенсіонери, учасники бойових дій, школярі). Для студентів пільги теж залишаються, однак вартість квитків для них також була відкоригована – 5 і 4 гривні відповідно», – додав Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у Львівській мерії погодили подорожчання проїзду в громадському транспорті з 7 до 10 гривень. Тобто вартість проїзду зросла на 3 гривні. Нові тарифи вступлять в дію уже з четверга, 27 травня.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах