Є відповідь: що буде на місці автобусного заводу у Львові

Що буде на місці автобусного заводу у Львові. Фото: explorer.lviv.ua

Що буде на місці автобусного заводу у Львові. Фото: explorer.lviv.ua

Транспорт та інфраструктура
09 липня 2021 12:31

У мерії прийняли надзвичайно важливе рішення для подальшого розвитку Львова. Так, виконавчий комітет міськради прийняв рішення «Про формування території Львівського автобусного заводу на вул. Стрийській, 45». Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Відповідно до рішення виконавчого комітету, на території автобусного заводу дозволили розміщення винятково об’єктів виробничого та громадського призначення з науковими та освітніми функціями. Також офіційно встановили заборону на зміну призначення земельних ділянок та розміщення на них житлової забудови. Обов’язковою умовою є функціональне наповнення території, визначеної як «забудова, зорієнтована на розвиток міста як високотехнологічного інноваційного виробництва, наукоємних складових промисловості, поєднання освітньої та виробничої сфер, зокрема – розвитку машинобудування та автомобілебудування».

«Коли відбувався продаж боргів державним Укрексімбанком, жодна львівська будівельна компанія участі в цьому не брала. Ми чітко даємо меседж, що це виробництво, що це наука, що це розвиток, щоб усі розуміли і не витрачали час, гроші і нерви. Є принципова позиція громади. Адже один із елементів російської агресії – це нищення нашого виробничого потенціалу», – підкреслив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 5 липня завершився аукціон із продажу частини заборгованості Львівського автобусного заводу. Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що буде з заводом далі.

Локації-привиди у Львові, де зупинився час

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах