Де саме: у Львові відкриють великий приватний медичний центр

У Львові відкриють великий приватний медичний центр. Фото: unsplash.com (ілюстративне)

У Львові відкриють великий приватний медичний центр. Фото: unsplash.com (ілюстративне)

Транспорт та інфраструктура
03 вересня 14:54

У Львові відкриють новий п’ятиповерховий приватний медичний центр. Він має з’явитись на вулиці Залізничній, 7. Відкриття заплановане на початок 2022 року. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, мер міста Андрій Садовий уже зустрівся з інвесторами, засновниками та іншими представниками проєкту «MonoDoctor», які будують великий приватний медичний комплекс у Львові.

За словами засновників проекту, у планах – не один медичний хаб, а ціла масштабна мережа по Україні.

Довідково. «MonoDoctor» має стати найбільшим медичним комплексом в Україні: 120 медичних кабінетів для трьох сотень лікарів, операційні відділення, стаціонар, лабораторія, реабілітаційний центр, стоматологія, косметологія, аптека, оптика та сучасний діагностичний центр – лише частина пропозицій комплексу. Засновники проєкту мають в планах не один медичний хаб, а цілу масштабну мережу по всій Україні. Вони переконані, що це дозволить не просто кардинально розширити можливості регіональної медицини, а й підняти українську медичну систему на новий рівень європейських та американських стандартів.

Нагадаємо, у 8-мій міській клінічній лікарні, що на вулиці Навроцького, 23 у Львові, відкрили нове реанімаційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 30 ліжок.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах