За 4 мільйони: у львівському парку облаштовують унікальну доріжку

У львівському парку облаштовують унікальну доріжку. Фото: wyr.com.ua (ілюстративне)

У львівському парку облаштовують унікальну доріжку. Фото: wyr.com.ua (ілюстративне)

Транспорт та інфраструктура
01 жовтня 2021 14:37

У парку імені Івана Франка облаштовують унікальний бетонний хідник із деформаційними швами. Фахівець, який нарізатиме бетонні шви, спеціально приїхав до Львова. Ремонт хідника обійдеться у 4 мільйони гривень. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

«На всю Україну є лише дев’ятеро людей, які володіють технікою різання бетону. Це справді особлива технологія: на залитому бетоні роблять перерізи, щоб бетон не розтріскувався. Важливо дотримуватися технології – тоді покриття служитиме довго і матиме гарний вигляд», – повідомила заступниця начальниці управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради Оксана Луцко.

Бетон, який використовують для облаштування, має підвищену водонепроникність та щільність. Це допоможе запобігти появі тріщин у покритті. Доріжка матиме рудувато-червоний відтінок, бордюри будуть гранітні, а лотки для водовідведення викладуть із бруківки.

У львівському парку облаштовують унікальну доріжку. Фото: Оксана ЛуцкоУ львівському парку облаштовують унікальну доріжку. Фото: Оксана Луцко

«Хідник, який ремонтують, є другим за важливістю в парку. Розміщений він на схилі, через що його постійно розмивали водні потоки. Тому щойно залиють бетон, одразу візьмуться за облаштування системи водовідведення», - кажуть у департаменті містобудування.

Ремонт хідника обійдеться у 4 мільйони гривень. Втім місто не витратить на це ані копійки – усі роботи фінансує інвестор. Завершити роботи планують до кінця листопада.

У львівському парку облаштовують унікальну доріжку. Фото: Оксана ЛуцкоУ львівському парку облаштовують унікальну доріжку. Фото: Оксана Луцко

Зазначимо, у Львові подібна доріжка є лише в аеропорту імені Данила Галицького.  

Нагадаємо, у Львові облаштують парк пам’яті Героїв. Дерева висадять напередодні Дня Захисника та Захисниць України, який відзначають 14 жовтня, поблизу Меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах