Куди поїдемо: Укрзалізниця запустить нові поїзди зі Львова

Укрзалізниця запустить нові поїзди зі Львова. Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця запустить нові поїзди зі Львова. Фото: Укрзалізниця

Транспорт та інфраструктура
08 жовтня 2021 12:21

З 12 грудня Укрзалізниця запустить 19 пар нових поїздів для внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень, ще у 49 потягів буде прискорено рух. Читайте новини Львова на VG Львів.

Зі Львова до Перемишля, крім звичних маршрутів,  з’явиться два нових поїзди №19/20 та №27/28 Львів — Перемишль, повідомляє Укрзалізниця.

Також запустять найдовший в Україні залізничний маршрут – 1 756 кілометрів в одну сторону, по якому курсуватиме потяг №6/5 Маріуполь — Ворохта (Рахів). Мешканці Маріуполя, Запоріжжя та Дніпра отримають пряме залізничне сполучення з Івано-Франківськом, Яремче, Ворохтою, Ясінями та Раховом. Крім того, зазначений поїзд їхатиме до Львова 21 годину замість 28 годин, як було у попередньому розкладі.

Поїзд №67/68 Маріуполь — Львів дасть нові сполучення Маріуполя, Запоріжжя, Дніпра, Хмельницького, Тернополя та Львова з Христинівкою (Умань). Поїзд №113/114 Львів — Бахмут дасть нові сполучення для Луцька із Львовом, Житомиром, Києвом, Полтавою, Харковом, Бахмутом, а потяг №43/44 Чернігів, Київ — Івано-Франківськ дасть нові сполучення Чернігова та Києва з Моршином, Долиною, Калушем.

До того, новий графік оптимізував 58% поїздів, які курсували раніше.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах