Нові правила перевезення пасажирів: що змінилося

Нові правила перевезення пасажирів: що змінилося. Фото: Національна поліція.

Нові правила перевезення пасажирів: що змінилося. Фото: Національна поліція.

Транспорт та інфраструктура
22 жовтня 2021 09:16

З 21 жовтня в Україні почали діяти нові правила перевезення пасажирів між областями. Згідно із рішенням Кабміну, перевезення у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки, здійснюватимуться із певними обмеженнями. 

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

«Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби, щоб зберегти життя та здоров’я громадян. Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх Covid-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту», – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

З 21 жовтня в Україні почали діяти нові правила перевезення пасажирів між областями. Фото: Національна поліціяЗ 21 жовтня в Україні почали діяти нові правила перевезення пасажирів між областями. Фото: Національна поліція

Перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки дозволені лише за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного з таких документів:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від Covid-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в НС, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
  • негативного результату тестування на Covid-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Мова йде про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах