На Погулянці збудують житлово-офісний комплекс

У Львові біля парку «Погулянка» збудують житлово-офісний комплекс

У Львові біля парку «Погулянка» збудують житлово-офісний комплекс Фото: ferrerasociados.com

Транспорт та інфраструктура
09 грудня 2021 11:47

У Львові біля парку «Погулянка» на вулиці Зеленій, 111 збудують житлово-офісний комплекс. Він складатиметься з п’яти 6-поверхових зблокованих секцій із двором всередині.

Містобудівні умови і обмеження для будівництва погодив виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 26 листопада.

У Львові біля парку «Погулянка» збудують житлово-офісний комплексУ Львові біля парку «Погулянка» збудують житлово-офісний комплекс Фото: city-adm.lviv.ua

Існуючу будівлю, яка виходить на вулицю Зелену, мають реконструювати, надбудувати два поверхи і облаштувати там офіси та конференц-зал. В інших чотирьох секціях передбачене житло з підземним паркінгом. Раніше на цій території знаходилися гуртожиток та лабораторно-камеральний корпус загальною площею 4699 м2, пише zaxid.net.

У Львові біля парку «Погулянка» збудують житлово-офісний комплексУ Львові біля парку «Погулянка» збудують житлово-офісний комплекс Фото: city-adm.lviv.ua

У житловому комплексі облаштують приватний дитсадок. Також, забудовник передасть у комунальну власність приміщення площею 300 м2 для відкриття філію бібліотеки №40.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах