Коли з’являться у продажу е-квитки «Леокарт» і скільки коштуватимуть

Коли з’являться у продажу е-квитки «Леокарт» і скільки коштуватимуть

Коли з’являться у продажу е-квитки «Леокарт» і скільки коштуватимуть Фото: Юрій Богун

Транспорт та інфраструктура
20 сiчня 2022 12:10

У 400 місцях у Львові можна буде придбати е-квитки «Леокарт». Вони з'являться у продажу в березні. Про це в програмі «Великі перемовини» на «Першому Західному» розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

За словами Забарила, міськрада вже готується до розміщення спеціальних місця для продажу транспортних карток для львівського громадського транспорту. 

Ціна транспортної картки «Леокарт» – 60 гривень

Вартість транспортної картки «Леокарт» для всіх пасажирів, окрім пільговиків, становитиме 60 гривень. Для її купівлі не треба буде надавати документи.

«В терміналі людина буде мати можливість її поповнити на разові поїздки, або вартість абонемента. Це буде швидкий процес. Просто, щоб запустити цей другий етап, ми мусимо спершу  виокремити пільговиків. Картки пільговиків є складніші і треба пройти складнішу верифікацію. Ми також знаємо, що в обігу є багато підроблених посвідчень, водії часто не мають часу їх проконтролювати і перевірити. Тому ми пішли шляхом, щоб оцю найскладнішу категорію виокремити, щоб далі рухатись до інших категорій пасажирів», – пояснив Олег Забарило.

Картка «Леокарт» для пільговиків – безкоштовна

Для пільговиків такі картки – безкоштовні. Щоб отримати «Леокарт», таким пасажирам потрібно подати документи у спеціальні пункти прийому документів на вулицях: К. Левицького, 67, Шевченка, 374, на вулиці Виговського, 32, Хвильового, 14А, на проспекті Червоної Калини, 72А, на вулиці Генерала Чупринки, 85.

З собою їм потрібно мати: паспорт громадянина України або ID-картку; документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика); ІПН; кольорове фото, розміром 3×4.

Пільговики, які ще не отримали своєї карти, зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті на підставі посвідчення до 28 лютого. Однак, до цього часу кожен, хто має право на безкоштовний проїзд, повинен отримати свій е-квиток.

Нагадаємо, електронний квиток «Леокарт» – це автоматизована система обліку оплати проїзду у громадському транспорті Львова. Вона охоплюватиме всі види громадського транспорту: трамвай, тролейбус, автобус та дасть можливість пересадки між цими видами транспорту упродовж 40 хвилин після валідації.  У тестовому режимі е-квиток для пільгових категорій запрацював з 13 січня.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах