На Північній у Львові створять муніципальний індустріальний парк 

На Північній у Львові створять муніципальний індустріальний парк  

На Північній у Львові створять муніципальний індустріальний парк   Фото: tvoemisto.tv

Транспорт та інфраструктура
04 липня 2022 19:02

 У Львові створять ще один муніципальний індустріальний парк «Сигнівка». Він з’явиться на вулиці Північній на площі понад 15 гектарів. Читайте всі новини Львова

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб бути в курсі найважливішої інформації. 

Як повідомив керівник управління інвестицій та проєктів Львівської міськради Андрій Павлів, таке рішення на часі навіть у період війни. Тільки за останні кілька тижнів було 10 запитів, у межах яких показували промислові території, зокрема «Сигнівку», як майданчик для розвитку шляхом інвестицій, продажу земельної ділянки або створенням індустріальних парків. Також низка українських інвесторів, які раніше планували інвестувати в центрі Україні, зараз переносять свої плани на захід, пише Tvoemisto.tv.

 У Львові створять ще один муніципальний індустріальний парк  У Львові створять ще один муніципальний індустріальний парк  Фото: tvoemisto.tv

Зараз у Львові зареєстровані два муніципальних парки, обидва тепер є приватними. Перший зареєстрували ще в 2014-му, ініціатором було місто, а надалі визначили приватну керуючу компанію, яка викупила земельні ділянки і продовжила будівництво. 

«Ухвалу про розвиток промислової зони «Сигнівки» – Рясне-2 прийняли ще у 2018 році і станом на сьогодні місто облаштувало там всі комунікації: дорогу, світло, воду, газ, що є передумовою для привабливості», – сказав він.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах