У Львові заборонили світлову рекламу

У Львові заборонили світлову рекламу.

У Львові заборонили світлову рекламу. Фото: Юрій Богун.

Транспорт та інфраструктура
07 жовтня 2022 17:20

У всіх населених пунктах Львівської міської територіальної громади заборонили світлову рекламу. Таке рішення ухвалили сьогодні, 7 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«Беручи до уваги послідовну політику Львівської міської ради щодо обмеження присутності зовнішньої реклами у візуальному просторі міста, і враховуючи ту згубну дію додаткового штучного світла на сприйняття сформованого архітектурного середовища, ми вважаємо, що це рішення є зараз на часі. В Європі у багатьох країнах вже закінчилась ера, коли панував принцип: аби тебе бачили - треба блистіти або чим більше кіловатів - тим ліпша ілюмінація. Ми повинні пропагувати освітленість, скромність та елегантність, тому пропонуємо ухвалити рішення щодо недопущення світлової реклами, рухомих стрічок на фасадах будинків і всередині приміщень, якщо вони видимі зовнішньому середовищу», - зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Невдовзі у місті напрацюють чіткий алгоритм дій щодо вже встановлених світлових рекламних конструкцій. Стандарти та підходи до усіх підприємців мають бути однакові.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах