У Львові демонтують кожну другу рекламну конструкцію

У Львові демонтують кожну другу рекламну конструкцію.

У Львові демонтують кожну другу рекламну конструкцію. Фото: billboards.com.ua.

Транспорт та інфраструктура
11 листопада 2022 17:03

У Львові демонтують 55% рекламних площин. Сьогодні, 11 листопада, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили схему розміщення реклами на території міста. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«Упродовж року ми напрацьовували домовленості і ті заходи, які дозволять нам зменшити істотно розміщення зовнішньої реклами у Львові. Відтак сьогодні ми затверджуємо схему розміщення рекламних засобів, згідно з якою передбачений демонтаж 55% рекламних площин (зокрема, розміром 3х6 м і більше). Також ми маємо намір загалом зменшити розмір самих площин до 01.07.2024 року до євроформату –  не більше 7,5 метра квадратних. Таким чином з 1966 найбільших рекламних конструкцій в нас залишиться близько 860, які до середини 2024 року замінять на євроформат. Відповідно, 1080 буде демонтовано взагалі. До слова, станом на сьогодні близько 280 цих конструкцій ми вже демонтували», - розповіла керівниця департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Також рішення виконкому передбачає, що у разі протермінування орендарями конструкцій оплати за понад 3 місяці дозволи будуть анульовувати, а конструкції – демонтовувати.

Додамо, що у майбутньому подібне рішення планують застосувати і для приєднаних громад.Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах