Що зараз ремонтують на вулиці Шевченка у Львові

Що зараз ремонтують на вулиці Шевченка у Львові

Що зараз ремонтують на вулиці Шевченка у Львові Фото: city-adm.lviv.ua

Транспорт та інфраструктура
20 грудня 2022 11:49
Автор: Юрій Богун

Реконструкція вулиці Шевченка триває: підрядник проводить роботи, які дозволяють погодні умови. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як розповіли  «Львівавтодорі», роботи з реконструкції вулиці Шевченка не зупиняються. Однак, з огляду на погодні умови, підрядник проводить ті роботи, які можливі за таких умов - реконструкцію інженерних мереж, прокладає футляри зовнішнього освітлення і телефонних комунікацій та ін.

Так, роботи на відрізку від  Яцкова до Бортнянського виконані на 70%. Цю ділянку планували відкрити для проїзду до кінця року, однак тепер все залежатиме від погоди.

Погода минулого тижня не могла не вплинути на перебіг ремонтних робіт. Попри це, в рамках реконструкції вул. Шевченка, на ділянці від Яцкова до вул. Бортнянського вже повністю змонтували трамвайні плити. Тут роботи виконувалися при плюсовій температурі і ділянка була накрита захисним матеріалом, щоб вберегти від намокання основу під трамвайні плити.

Що стосується відрізку від Бортнянського до Ярослава Мудрого, минулого тижня ми продовжували облаштовувати каналізаційний колектор діаметром 1000 мм та займалися під’єднанням ринв до мереж водовідведення від будинків. На обох відрізках вулиці тривала прокладка футлярів зовнішнього освітлення та телефонних комунікацій.

Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції Шевченка – ділянка від Ярослава Мудрого до Залізничної.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачена реконструкція всіх інженерних мереж, влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій по середині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Також влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення, влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах