На Шевченка завершили монтаж трамвайних колій та копають лунки для висадки дерев

На Шевченка завершили монтаж трамвайних колій та копають лунки для висадки дерев

На Шевченка завершили монтаж трамвайних колій та копають лунки для висадки дерев Фото: city-adm.lviv.ua

Транспорт та інфраструктура
02 травня 14:06
Автор: Юрій Богун

У Львові триває останній етап реконструкції вулиці Шевченка, на ділянці від вулиці  Бортнянського до вулиці Ярослава Мудрого. Про це повідомили у Львівській міськраді.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

 Тут вже повністю змонтували трамвайні плити і колії, а на ділянці від вулиці Залізничної до вулиці Яцкова почали копати лунки для дерев. Тож вже найближчим часом тут розпочнуть висадку нових зелених насаджень.

Підрядна організація продовжує активно працювати на відрізку від вулиці Бортнянського до вулиці Ярослава Мудрого. Минулого тижня на цій ділянці завершено монтаж трамвайних плит, а також колії.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено реконструкцію всіх інженерних мереж, влаштування проїзної частини і суміжних з нею нових трамвайних колій посередині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків.

Також влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення, влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах