Балет “Соляріс”. Прем'єра - фото: facebook.com/lvivoperaofficial
Новий балет «Соляріс» - грандіозна прем’єра до 125-річчя Львівської національної опери, яка відбудеться 11, 12, 13 та 25 квітня.
Балет “Соляріс” на музику одного з найзатребуваніших композиторів сучасності Олександра Родіна та лібрето Василя Вовкуна – це подорож у глибини людської свідомості, де реальність стикається з ілюзіями, а розум – із незбагненним Космосом. Планета Соляріс, оповита таємничим океаном, змушує героїв подивитися в обличчя власним страхам і почуттям, шукати істину та справжні сенси буття.
"Захоплива, емоційна, візуально приголомшлива – нова постановка Львівської національної опери перенесе вас у таємничий світ безмежних космічних просторів та самопізнання, втілених мовою танцю", - кажуть театрали.
Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook