Нова мітла :  хто керуватиме на Львівщині містами і селами

"Нова мітла": хто керуватиме на Львівщині містами і селами

фото з сайту www.day.kiev.ua

Центральна виборча комісія сьогодні, через 17 днів після дня виборів, нарешті закінчила оприлюднення імен переможців на виборах міських, селищних та сільських голів Львівської області.  Найдовше довелося чекати на офіційне оголошення нових мерів Винникам та Радехову. Хоча винниківчанина Володимира Квурта, скажімо, навіть його суперники привітали з перемогою уже наступного дня після голосування.

"Математики" з ЦВК лише кілька днів не дотягнули до 15 листопада, коли вирішуватиметься одна з головних інтриг цьогорічних виборів на Львівщині: хто здобуде право у найближчі роки "царювати" в обласному центрі. Нагадаємо, у другому турі виборів чинному міському голові Львова Андрію Садовому протистоятиме екс-віце-спікер українського парламенту, "свободівець" Руслан Кошулинський.

Однак, нарешті ми можемо підвести підсумки виборів керманичів великих та середніх населених пунктів області. А їх на Львівщині немало – 42 міста (з них 8 – обласного підпорядкування) та 31 селище.

Зрозуміло, що в кожному місті вибори мали свою специфіку, але певні узагальнення можна зробити.

Переважна більшість переможців– 48 з 73 – йшли на вибори в якості самовисуванців, хоча деякі з них є членами політичних партій. Підтримка певних політичних сил, схоже, не мала визначального результату. Одне з підтверджень цього – показники висуванців різних партій виявилися приблизно рівними.

Так, Блок Петра Порошенка "Солідарність" провів 5 своїх голів, об’єднання "Самопоміч" -4, "Громадянська позиція" – 3, Народний Рух України – 3, ВО "Батьківщина" – 2, ВО "Свобода" – 2, партія  "Воля" – 2, "Народний контроль" -1, "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" –1, Конгрес Українських Націоналістів –1, Українська республіканська партія –1.

У більшості випадків у кабінетах голів не доведеться навіть переставляти стільців – у 40 з 73 міст та містечок виборці вирішили, що їх цілком влаштовують попередні мери.

Підтвердили свої повноваження 2 (з 8) голів міст обласного підпорядкування,   17 (з 34) голів міст районного значення, та 21 (з 31) селищний голова.

Відповідно, "нову мітлу" отримали 6 міст обласного підпорядкування,   17 міст районного значення, та 10селищ.

Отож, з листопада 2015 нашими містами та селищами керуватимуть:

Міста обласного підпорядкування

БОРИСЛАВ – Яворський Ігор Романович,39 років, секретар міської ради, висунутий політичною партією “Об’єднання “Самопоміч”;

ДРОГОБИЧ – Кучма Тарас Ярославович, 50 років, лікар-анестезіолог Дрогобицької міської лікарні №1; висунутий політичною партією “Громадський рух “Народний контроль”;

МОРШИН – Ільницький Руслан Якович, 42 роки, міський голова Моршина, висунутий партією “Блок Петра Порошенка "Солідарність";

НОВИЙ РОЗДІЛ – Мелешко Андрій Романович, 51 рік, сільський голова Берездовецької сільської ради, самовисуванець;

САМБІР – Гамар Юрій Петрович, 48 років, викладач Самбірського технікуму економіки та інформатики, висунутий Політичною партією “Воля”;

СТРИЙ – Шрамов’ят Роман Євстахович, 66 років, міський голова Стрия, самовисуванець;

ТРУСКАВЕЦЬ – Кульчинський Андрій Богданович, 43 роки, головний лікар Трускавецької міської лікарні, висунутий політичною партією “Об’єднання “Самопоміч”;

ЧЕРВОНОГРАД – Залівський Андрій Іванович, 38 років, приватний підприємець, самовисуванець;

Міста та селища районного значення

Бродівський район

м. БРОДИ – Белей Анатолій Андрійович, 52 роки, міський голова Бродів, самовисуванець;

смт. ПІДКАМІНЬ – Бутинський Богдан Ярославович, 29 років, начальник відділення Національного природнього парку “Північне Поділля”, самовисуванець;

Буський район

м. БУСЬК – Сліпець Ростислав Степанович, 40 років, міський голова Буська, висунутий політичною партією Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

смт. КРАСНЕ – Чучман Микола Ігорович, 38 років, тимчасово не працює, самовисуванець;

смт. ОЛЕСЬКО – Триндюк Анатолій Павлович, 47 років, Голова Олеської селищної ради, самовисуванець;

Городоцький район

м. ГОРОДОК – Кущак Роман Васильович, 49 років, директор ТОВ “Будпласт”, самовисуванець;

м. КОМАРНЕ – Іваницький Тарас Іванович, 57років, міський голова Комарного, самовисуванець;

смт. ВЕЛИКИЙ ЛЮБІНЬ – Фабрига Йосиф Ярославович, 32 роки, заступник голови Великолюбінської селищної рад, висунутий Політичною партією “Громадянська позиція”;

Дрогобицький район

смт. МЕДЕНИЧІ – Шулак Володимир Володимирович, 49 років, голова Меденицької селищної ради, самовисуванець;

смт. ПІДБУЖ – Куцір Марія Іванівна, 55 років, секретар Підбузької селищної ради, самовисуванець;

Жидачівський район

м. ЖИДАЧІВ – Левко Володимир Семенович, 73 роки, міський голова Жидачева, самовисуванець;

м. ХОДОРІВ – Коцовський Олег Теодорович, 66 років, міський голова Ходорова, самовисуванець;

смт. ЖУРАВНО – Вітер Василь Володимирович, 59 років, голова Журавнівської селищної ради, самовисуванець;

Жовківський район

м. ЖОВКВА – Вихопень Петро Богданович, 54 роки, міський голова Жовкви, самовисуванець;

м. ДУБЛЯНИ – Попович Василь Юрійович, 56 років, міський голова Дублян, висунутий політичною партією Всеукраїнське об’єднання “Свобода”;

м. РАВА-РУСЬКА – Зінько Микола Любомирович, 28 років, секретар міської ради Рава-Руської, висунутий політичною партією Всеукраїнське об’єднання “Свобода”;

смт. КУЛИКІВ – Бова Лілія Миронівна, 41 рік, голова Куликівської селищної ради, самовисуванець;

смт. МАГЕРІВ – Сало Микола Іванович, 49 років, голова Магерівської селищної ради, самовисуванець;

Золочівський район

м. ЗОЛОЧІВ – Гриньків Ігор Михайлович, 45 років, міський голова Золочева, самовисуванець;

м. ГЛИНЯНИ – Шульга Ігор Зіновійович, 52 роки,міський голова Глинян, висунутий політичною партією “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”;

смт. ПОМОРЯНИ – Бас Володимир Євгенович, 40 років, спеціаліст ТзОВ “Рутенія Плюс”, самовисуванець;

Кам’янка-Бузький район

м. КАМ’ЯНКА–БУЗЬКА – Омелян Олег Ярославович, 44 роки, міський голова Кам’янки–Бузької, висунутий політичною партією “Громадянська позиція”;

смт. ДОБРОТВІР – Ніколаєв Роман Ігорович, 42 роки, голова Добротвірської селищної ради, самовисуванець;

смт. ЗАПИТІВ –  Федейко Юрій Федорович, 54 роки, голова Запитівської селищної ради, самовисуванець;

смт. НОВИЙ ЯРИЧІВ – Кулик Роман Дмитрович, 65 років, голова Новояричівської селищної ради, висунутий політичною партією “Громадянська позиція”;

Миколаївський район

м. МИКОЛАЇВ – Щебель Андрій Іванович, 36 років, секретар міської ради Миколаєва, висунутий політичною партією Народний Рух України;

смт. РОЗДІЛ – Рогуля Марія Миколаївна, 59 років, голова Роздільської селищної ради, самовисуванець;

Мостиський район

м. МОСТИСЬКА – Сторожук Сергій Степанович, 65 років, міський голова Мостиськ, висунутий партією “Блок Петра Порошенка "Солідарність";

м. СУДОВА ВИШНЯ – Станкевич Олег Зіновійович, 49 років, заступник голови Мостиської райдержадміністрації, висунутий партією “Блок Петра Порошенка "Солідарність";

Перемишлянський район

м. ПЕРЕМИШЛЯНИ – Зозуля Олександр Зіновійович, 44 роки, міський голова Перемишлян, висунутий політичною партією “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;

м. БІБРКА – Гринус Роман Ярославович, 46 років, приватний підприємець, самовисуванець;

Пустомитівський район

м. ПУСТОМИТИ – Серняк Олег Володимирович, 33 роки, секретар міської ради Пустомит, самовисуванець;

смт. ЩИРЕЦЬ – Василишин Олег Пахомович, 47 років, пенсіонер, самовисуванець;

Радехівський район

м. РАДЕХІВ – Коханчук Степан Петрович, 45 років, приватний підприємець, висунутий партією “Блок Петра Порошенка "Солідарність";

смт. ЛОПАТИН – Микитин Олег Васильович, 44 роки, Головний енергетик ПрАТ “Галичина”, самовисуванець;

Самбірський район

м. РУДКИ – Лозинський Іван Михайлович, 43 роки, директор Рудківського МЦ СССДМ; самовисуванець;

Сколівський район

м. СКОЛЕ – Москаль Володимир Богданович, 39 років, міський голова Сколе, самовисуванець;

смт. ВЕРХНЄ СИНЄВИДНЕ – Карпінець Юрій Андрійович, 60 років, голова Верхньосиньовидненської селищної ради, самовисуванець;

смт. СЛАВСЬКЕ – Ферин Ігор Михайлович, 44 роки, волонтер, самовисуванець;

Сокальський район

м. СОКАЛЬ – Кондратюк Вадим Іванович, 34 роки, заступник міського голови Сокаля, висунутий політичною партією Конгрес Українських Націоналістів;

м. БЕЛЗ – Макух Олексій Семенович, 38 років, Інженер з технічного аудиту Сокальськ РЕМ, самовисуванець;

м. ВЕЛИКІ МОСТИ – Ройко Ярослав Григорович, 57 років, міський голова Великих Мостів, висунутий політичною партією Народний Рух України;

м. УГНІВ – Осміловський Михайло Іванович, 44 роки, міський голова Угнева, самовисуванець;

смт. ЖВИРКА – Кошлай Іван Степанович, 55 років, голова Жвирківської селищної ради, самовисуванець;

Старосамбірський район

м. СТАРИЙ САМБІР – Трухим Ігор Станіславович, 41 рік, тимчасово не працює, висунутий Українською республіканською партією;

м. ДОБРОМИЛЬ  – Петрик Юрій Орестович, 46 років, лікар ветеринарно-санітарного контролю, самовисуванець;

м. ХИРІВ – Голубець Іван Ярославович, 44 роки, міський голова Хирова, висунутий політичною партією Народний Рух України

смт. НИЖАНКОВИЧІ – Смолінський Володимир Осипович, 51 рік, голова Нижанковицької селищної ради, самовисуванець;

смт. СТАРА СІЛЬ – Фолис Олег Дмитрович, 55 років, голова Старосольської селищної ради, самовисуванець;

Стрийський район

смт. ДАШАВА – Греськів Тарас Васильович, 56 років, голова Дашавської селищної ради, самовисуванець;

Турківський район

м. ТУРКА – Когут Геннадій Йосипович, 49 років, директор Турківського НВК, висунутий політичною партією “Воля”;

смт. БОРИНЯ – Яворський Іван Євгенійович, 28 років, викладач хімії Турківського професійного ліцею, самовисуванець;

Яворівський район

м. ЯВОРІВ – Бакунець Павло Андрійович, 28 років, секретар міської ради Яворова, висунутий політичною партією “Об’єднання “Самопоміч”;

м. НОВОЯВОРІВСЬК – Муравель Василь Іванович, 57 років, міський голова Новояворівська, самовисуванець;

смт. ІВАНО-ФРАНКОВЕ – Семеряк Іван Іванович, 49 років, голова Івано-Франківської селищної ради, самовисуванець;

смт. КРАКОВЕЦЬ – Мамчур Ольга Іванівна, 60 років, голова Краковецької селищної ради, самовисуванець;

смт. НЕМИРІВ – Бесага Микола Іванович, 49 років, голова Немирівської селищної ради, самовисуванець;

смт. ШКЛО – Лаба Володимир Петрович, 53 роки, голова Шклівської селищної ради, самовисуванець;

м.Львів

м. ВИННИКИ – Квурт Володимир Леонідович, 48 років, радник Голови Львівської обласної державної адміністрації, висунутий партією “Блок Петра Порошенка "Солідарність";

смт. БРЮХОВИЧІ – Доманський Володимир Володимирович, 41 рік, директор ТзОВ “Нінель”, самовисуванець;

смт. РУДНО – Форманчук Ігор Борисович, 33 роки, голова Рудненської селищної ради, самовисуванець;

м.Борислав

смт. СХІДНИЦЯ – Піляк Іван Євгенович, 46 років, голова Східницької селищної ради, самовисуванець;

м.Дрогобич

м. СТЕБНИК – Старосольський Петро Романович, 56 років, інженер земельного господарства готельно-відпочинкового комплексу “Слобода- Раковець”, висунутий політичною партією Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

м.Червоноград

м. СОСНІВКА  – Харчук Ірина Теодорівна, 45 років, виконавчий директор ТзОВ “Інститут  розвитку Карпат”, само висуванець;

смт. ГІРНИК – Климчук Андрій Мар’янович, 42 роки, голова Гірницької селищної ради, само висуванець.

Джерело: Львівський портал

Львів у новинах:

11 львів'янок увійшли до списку найвпливовіших жінок України 

Скільки вулиць Львівщини могли потрапити під Закон про декомунізацію

Львівський супер трамвай вже красується на вулицях Києва (фото)