Фестиваль  Французька Весна

Фестиваль "Французька Весна"

15-та "Французька Весна в Україні".

"Французька Весна" знову приходить в Україну, і в її ритмі протягом квітня житимуть Київ, Бердичів, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Рівне та Харків.

Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні за підтримки Львівської міської ради, Мерії міста Тулуза та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.

Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження у художніх виставках, фотопроектах, муралах, концертах. Численні французькі гості "Французької весни" будуть діалогувати з українськими митцями, глядачами, слухачами, як через творчість на сценах чи у галерейних залах, так і безпосередньо під час зустрічей та обмінах думками.

Серед давноочікуваних гостей варто зазначити братів Давіда та Стефана Фоенкіносів, які приїдуть презентувати новий фільм і українське видання перекладеної двома десятками мов книги "Ніжність".


Програма фестивалю:

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
2 квітня - 29 квітня, 10:00
Адреса:
м. Львів
Ціна:
Від 40 грн. до 300 грн.