Концерт "Легенда Української Естради"

Концерт "Легенда Української Естради" - фото

У Львівській Національній Опері 6 травня 2021 року в 17:00 та 20:00 год. відбудуться концерти з мистецьким проектом “Легенда української естради”, в якому приймають участь Герой України, лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка, народна артистка України Ніна Матвієнко; скрипаль, народний артист України Олег Кульчицький; військовий духовий оркестр Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Диригент, художній керівник-полковник Богдан Катриняк; конферансьє, народний артист України Гриць Драпак.

Ніна Матвієнко, відома українська співачка, голосом якої співає, плаче і радіє Україна. З великим успіхом гастролювала на континентах Північної і Південної Америки, Європи та Азії. В її репертуарі українські народні пісні, пісні відомих сучасних композиторів, обрядові, ліричні, пісні-балади.

Як скрипаль, Олег Кульчицький неодноразово брав участь в урядових концертах у Національному Палаці “Україна”, офіційних зустрічах керівників України з лідерами зарубіжних країн, у VIII з'їзді королівських династій у Парижі, презентував національне музичне мистецтво в Україні та за її межами (США, Канада, Франція, Німеччина, Бельгія, Великобританія, Шотландія та ін.).

Військовий духовий оркестр Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, неодноразово був удостоєний найвищих нагород і визнаний як найкращий серед військових духових оркестрів в Україні, Польщі, Данії, Франції та Німеччині.

 

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах