Конотопська відьма - фото: facebook.com/Kontramarkatheatre
У Львові покажуть виставу Театру ім. Івана Франка «Конотопська відьма» у постановці режисера Івана Уривського.
У Конотопі неспокійно: нещодавно обрали нового сотника та писаря, гетьман збирає сотню до Чернігова, навколо посуха, і громада наче завмерла в очікуванні чергового лиха: «аби тільки не війна!».
Тим часом сотник Забрьоха та писар Пістряк задумують свої плани: старий холостяк Забрьоха нарешті мріє одружитися, а Пістряк прагне пробитися у сотники, щоб «вийти в люди».
Обидва також шукають способу уникнути походу. Тож виникає ідея влаштувати полювання на відьом, які, мовляв, «вкрали хмари» і спричинили посуху. Занепала духом конотопська громада, здавалося, не проти таких видовищ і відволікання від своїх проблем.
"Вистава за повістю Григорія Квітки-Основ'яненка «Конотопська відьма» - бурлескна яскрава комедія, просякнута гумором, але і гумор у нас, українців, завжди дає поштовх до дії, до пошуку досконалості, в першу чергу в самому собі, в кожному із нас", - додають театрали.
Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook