Музичний гурт зі Львова отримав престижну европейську премію (відео)

Музичний гурт зі Львова отримав престижну европейську премію (відео)

фото з сайту vk.com

Burdon Folk Band зі Львова отримав престижну європейську музичну премію "Eiserner Eversteiner" на фестивалі "FolkHerbst" в Німеччині"FolkHerbst" - серія музичних подій в рамках щорічного міжнародного фестивалю, який  проходить в місті Плауен з 1991 року. Щороку до участі запрошуються найцікавіші європейські гурти, що працюють у жанрі folk та world music. З поміж багатьох заявок офіційне журі відбирає вісім гуртів, які змагаються за отримання премії "Eisernen Eversteiner" ("Залізний Еферштайнер") – єдиної і найбільш вагомої музичної нагороди в жанрі folk та world music в Німеччині.

Burdon Folk Band вперше за всю історію конкурсу набрав 6,8 балів з можливих 7-ми і став переможцем 24-го фестивалю "FolkHerbst".  Приз журі також отримав гурт "Dreamers’ Circus" з Данії. Церемонія нагородження відбулася 30 січня в Плауені.

В різні роки цю премію отримували такі всесвітньо відомі гурти як Garmarna (Швеція) чи Amsterdam Klezmer Band (Нідерланди). З українських гуртів номінантами також ставали Hudaki Village Band з Закарпаття.

Burdon Folk Band створений 2002 року у Львові. Репертуар гурту побудований на традиційних українських мелодіях, ритуальних піснях, давніх баладах та танцях. Багато пісень взято з локальної традиції унікальних етнічних груп, котрі живуть на теренах карпатського регіону: лемки, бойки та гуцули. Зі всім цим багатокультурним міксом гурт творить своє власне унікальне звучання за  допомогою скрипок, бузукі, ліри колісної, морахарпи, дримби, мандоліни, контрабасу та перкусії.

Склад гурту:
Олена Єременко – скрипка, спів, морахарпа, мандоліна, скрипка тромбкова
Оксана Пашина-Гринько – спiв, акордеон, фуярки
Дана Бончук – спiв, гардон
Рост Татомир – бузукi, спiв, саз, слайд-гітара
Любомир Іщук – бубон, думбек, діджеріду, дримба, ліра колісна
Михайло Качалов – фiдель
Iван Огар – контрабас

Джерело: tvoemisto.tv

Львів у новинах:

Напередодні дня Валентина: чи реально зарезервувати столик у львівському ресторані?

День закоханих у Львові: святкування у різних ТРЦ, швидкі побачення та романтичні вечірки

Львів'янину на замітку: як зробити подарунок на день святого Валентина своїми руками