Дізнайся: цікаві факти про Львів

Дізнайся: цікаві факти про Львів

Львів по праву називають європейською скринею скарбів, тому що він щорічно займає провідні місця в туристичних рейтингах всього світу. Тут все створено для туристів: багате історичне минуле (історичний центр Львова є Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО) і велика кількість пам’яток, помірний, спокійний клімат без перепадів температур, культурні та нічні розваги на будь-який смак, самі шикарні готелі Львова круглий рік зустрічають дорогих гостей міста. Що незвичайного в цьому місті, що він так приваблює туристів з усього світу?


Цікаві факти про Львів

Трохи про назви міста

Так-так, саме про назви. Вже якщо ви збираєтеся їхати відпочивати в це місто, то неодмінно повинні знати, що крім офіційної назви, у Львова є ще з десяток імен, кожне з яких красномовно розповість вам про особливості цього міста:

"Місто Лева";

"Королівське місто";

"Місто левів";

"Перлина корони Європи";

"Столиця Галичини";

"Місто — музей";

"Маленький Париж ";

"Бандерштадт";

"Український П’ємонт";

"Маленький Відень";

"Нова туристична Мекка в Східній Європі";

"Культурна столиця України".

Більшість людей вважають, що місто назване на честь левів, скульптури яких розташовані практично на кожній вулиці. Звідки ж тут узятися левам? Дійсно, це — всього лише метафора, бо місто було названо на честь сина Данила Галицького (засновника міста) на ім’я Лев.

Цікаві історичні факти про Львів

Місто було засноване ще в XIII столітті, і тут чудово збереглися історичні та культурні пам’ятки. Крім огляду визначних пам’яток ви заслухаєтися львівськими історіями, дивовижними за своїм змістом. Ви дізнаєтеся, що:

всі збережені документи XIII — XIV століть Львова — німецькою мовою, яка була офіційною мовою цього міста;

раніше тут був податок на багатство, який платив кожен, хто запрошував на своє весілля більше 16 чоловік;

саме Львів є батьківщиною гасу і гасової лампи, а також повітряної кулі;

знаменитий Леопольд фон Захер — Мазох — уродженець Львова.

Кожен з цих фактів увічнений в музеях, численних виставках і пам’ятках, які ви зможете подивитися, замовивши екскурсійні тури по місту. Але не тільки своєю історією славиться Львів — про сучасне місто теж є що розповісти.


Цікаві факти про сучасний Львів

Сучасний Львів багатоликий і різноманітний, але завжди — комфортний і шикарний. Багато туристів відзначають такі дивовижні моменти в ньому, як:

на сьогоднішній день 55% (2500 пам’ятників і понад 60 музеїв) всіх історичних пам’яток України перебувають у Львові;

тут більше 120 храмів, що належать більше 20 конфесій;

щорічно у Львові відбувається понад 100 фестивалів: найбільш знамениті фестивалі класичної музики, джазу, вуличного театру, кави, пампуха і шоколаду.

саме тут створюють програмне забезпечення для багатьох голлівудських фільмів: наприклад, спецефекти для "Спайдермена", "Гаррі Поттера", "Халка" та інших фільмів були створені саме тут;

тут дуже багато молоді: кожен п’ятий у цьому місті — це студент (у Львові 26 університетів);

сучасне місце розташування Львова справді дивовижне: воно знаходиться на рівній відстані (у 500 км) від трьох столиць: Варшави (Польща), Києва (Україна) і Будапешта (Угорщина).

Ось таке воно, це унікальне українське місто, що чарує всіх туристів, хто хоч раз тут побував. Це — лише верхівка айсберга, тому що під час відвідин міста Лева вам розкажуть безліч дивовижних історій про Львів та покажуть багато не менш дивовижних, чудових речей.

А для того, що вам було зручніше ми можемо вам запропонувати аренду квартир подобово у Львові за адресою: roomer.lviv.ua. Там ви знайдете все необхідне для комфортного проживання, щоби почували себе у славному місті Лева як у дома.

Джерело: cikavosti.com

Львів у новинах:

ТОП -10 концептуальних закладів Львова для тих, кого не здивуєш "Криївкою"

Штрудель, сирник, ковбаски: що і де варто спробувати у Львові

Де у Львові поїсти піцу: огляд закладів та голосування (частина перша)