Як у Львові фестивалили велосипедисти (фото)

Як у Львові фестивалили велосипедисти (фото)

У суботу та неділю, 11-12 червня, у Львові у Парку культури імені Богдана Хмельницького відбувається масштабний фестиваль "Велопарк". Учора пройшов перший день фестивалю. Пропонуємо переглянути як це було.

"Велопарк" вдруге збирає у Парку Культури всіх львівських любителів велосипедів: від аматорів до спортсменів, від дітей до дорослих. У фестивалі беруть участь ті, хто користується велосипедом щодня, і ті, хто сідають на нього раз на рік. Всі вони збираються разом на особливому фестивалі аби показати, що велосипед це – не просто засіб пересування, це стиль життя, стиль здорового та успішного життя у колі однодумців",  – інформують організатори "Велопарку"

У програмі велосипедних активностей фестивалю: велозаїзд супергероїв; змагання з гірського велосипеду; третій Чемпіонат України з велотріалу; вело-конкурси та вікторини; веломайстерня та прокат велосипедів; велоквест; навчання їзди на велосипеді; дитяча зона від вело-клубу "Колесо Вітрів"; виготовлення кастом-велосипеда від Franky Kustom Family; змагання з Mini Urban Downhill; ранкова його з велосипедом; катання нічним Львовом.

Джерело: tvoemisto.tv

Читайте також: 

"Океан Ельзи" у Львові зібрав 60 тисяч шанувальників (фото, відео)

Пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі повністю ліквідовано

У Львові під час бійки біля нічного клубу підстрілили трьох людей