Львівська красуня їде на конкурс краси “Топ-модель світу”

Новина - Дозвілля та їжа - Львівська красуня їде на конкурс краси “Топ-модель світу”

Новина - Дозвілля та їжа - Львівська красуня їде на конкурс краси “Топ-модель світу”

Дозвілля та їжа
12 серпня 2016 16:59

Переможниця соцпроекту “Міс Львів-2015”, володарка титулу Miss International Ukraine-2015, учасниця багатьох міжнародних конкурсів краси, львівська модель Ніна Горинюк їде до Німеччини на міжнародний конкурс краси “Топ-модель світу”. Конкурс триватиме з 18 по 27 серпня у німецькому Бремені.

Ніна Горинюк представлятиме на “Топ-модель світу” Україну. У рамках попереднього конкурсного відбору “Топ-модель світу”, львівська красуня отримала титул “Топ-модель Чорного моря”. Тож на “Топ-модель світу” дівчина поїде уже попередньо титулованою. Титул “Топ-модель Чорного моря” включає країни, які межують з Чорним морем — Україна, Болгарія, Грузія, Туреччина. Титул присвоюють на основі аналізу фотосетів та ведеоконтенту учасниць конкурсу “Топ-модель світу”, зокрема, беруть до уваги соціальну активність та благодійність учасниць, досягнення у модельному бізнесі.

Львівська красуня їде на конкурс краси “Топ-модель світу” фото

Зараз красуня Ніна активно готується до візиту в Німеччину, аби зробити новий крок у своїй бюті-кар’єрі. Дівчина працює не лише над своїм образом, а й думає над тим, якими соціальними акціями та флеш-мобом здивувати журі конкурсу “Топ-модель світу”. Нагадаємо, торік у Токіо (Японія) Ніна Горинюк провела акцію “За мир!” – кілька учасниць з Європи та дівчина з Росії виступили за припинення війни в Україні. Дівчата одягнули білі японські кімоно, тримали в руках плакати з написами про мир і безпеку в Україні та світі.

Львівська красуня їде на конкурс краси “Топ-модель світу” фото 1

Ніна Горинюк розповіла, що у Бремені конкурсанток очікує насичена програма — екскурсії по Кельні а інших містах Німеччина. Фінал конкурсу краси “Топ-модель світу” помпезно відбудеться у готелі Radisson у Бремені.

“Участь у конкурсі “Топ-модель світу” – важливий етап у моєму житті, – розповіла Ніна Горинюк. – Коли отримаєш корону найкрасивішої дівчини Львова, — не можна зупинятися напівдорозі, потрібно наполегливо підкорювати інші конкурси краси, збагачуватися внутрішньо, духовно, вивчати стиль життя в інших країнах. Мої очікування від “Топ-модель світу” – хочеться побачити рівень проведення конкурсів краси у Європі. Конкурси на сході, в Америці та у Європі кардинально відрізняються своїм форматом. Як правило, всесвітні конкурси краси краси відбуваються у США, де в шоу переважає голлівудський рівень (багато зіркових “селебретіс”, поважне журі).  У країнах Азії — інтелектуальний формат конкурсу краси: конкурсанткам показують гостинність країни, традиції, культуру. А у Європі рідко організовують конкурси краси світового рівня. Цікаво дізнатися, в чому роздинка конкурсів краси у Німеччині”.

Львівська красуня їде на конкурс краси “Топ-модель світу” фото 2

Джерело: kulemet.com

Читайте ще новини Львова

Другим "кримським диверсантом" виявився уродженець Львівщини

Допоможіть знайти: у Львові зникли два підлітки

Будь в курсі: у Львові змінюються маршрути майже всіх трамваїв

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах