У Львові намалювали найдовше графіті (відео)

У Львові намалювали найдовше графіті (відео)

Цими вихідними у Львові 60 художників-райтерів за два дні розфарбували найбільшу стіну за усю історію фестивалів "Алярм". Локація – мур уздовж вулиці Омеляна Ковча біля залізничної колії.

Організатор фестивалю "Алярм" у Львові Тарас Довгалюк розповідає, що стіну обрали свідомо:"Тому що вона велика, тому що вона поміщає багато людей, тому що вона проглядається зі сторони залізниці. І можна приїжджати у Львів і побачити цю велетенську, уже не сіру, а кольорову стіну".

З’їхалися колоритні персонажі – у респіраторах, спецкомбінезонах, із чудернацькими татуюваннями, бо ж це люди творчі. Так само творчо підходили і до тематики своїх графіті.

"На стіні зображена стихія вогонь у поєднанні зі стихією льоду, тобто холодне  і гаряче", – каже райтер зі Львова Нестор Гук.

А от кияни зашифрували певне послання сучасникам і нащадкам.

"На малюнку зображена ретроспектива на війну світів, такий фільм або книжка, коли монстри інопланетяни захоплюють нашу землю і знищують. Але тут в образі цього монстра зображені ми, і ми ніби пожираємо дерева, ресурси нашої планети", – пояснює райтер із Києва Стас.

Цього разу орудували балончиками із фарбою не окремі художники, а цілі команди із різних міст – від Львова до Донецька, від Києва до Одеси.

"Та все круто, бо нам дали фарбу. Та нам більше нічого і не треба. Гарна можливість зібратись всім разом, бо ми живемо в різних містах по всій Україні. А такі події досить рідко бувають", – каже райтер із Сум Данило Ольховик.

На "Алярмі" суддями були самі учасники, і за їхнім голосуванням перемогла команда у складі львівських, черкаських та вінницьких райтерів.

Джерел: Захід

Читайте ще новини Львова:

"Етновир" у Львові збере цілий світ 

Готуй парасольку: у Львові обіцяють грози та град 

Невідомий Львів: чим дивували стародавні ярмарки на площі святого Юра