У  Львові вперше відбулися собачі змагання: як це було

У Львові вперше відбулися собачі змагання: як це було

фото з сайту zaxid.net

У Львові в суботу, 22 жовтня, пройшли національні змагання з собачого спорту – аджиліті. Це перші змагання з аджиліті на західній Україні.

"Це національні змагання, у яких взяли участь спортсмени з усієї України. Всього змагалися 60 команд на п'ятьох різних за складністю трасах", – розповіла ZAXID.NET співорганізаторка змагань, тренерка львівської команди з аджиліті Галина Гончарук.

Усі собаки змагалися у трьох класах залежно від зросту – окремо маленькі, середні та великі собаки. Одну й ту саму трасу спершу проходили маленькі, потім середні і тоді вже великі собаки.

"На цих змаганнях кожна собака могла проходити від однієї до трьох трас. Переможці визначатимуть окремо за категоріями собак (серед малих, середніх та великих) на кожній з п'яти трас. Тобто усього буде 45 призерів", – пояснила Галина Гончарук.

Зазначимо, суть аджиліті полягає у швидкому подоланні собакою перешкод. Кожна собака пробігає трасу разом із людиною. Перемогу отримує собака, яка найшвидше подолає перешкоди і набере найменше штрафних очок.

фото з сайту zaxid.net

Читайте ще новини Львова:

Ярмарок, інсталяція з корків та давильня винограду: що цікавого буде на Святі сиру та вина у Львові

Стало відомо, яким буде маршрут сихівського трамвая

Львів стане "великим": що це означає