Гайда з гірки: у Львові реанімували забуту санну трасу

Новина - Дозвілля та їжа - Гайда з гірки: у Львові реанімували забуту санну трасу

Новина - Дозвілля та їжа - Гайда з гірки: у Львові реанімували забуту санну трасу

Дозвілля та їжа
25 сiчня 2017 15:46

У Львові завершилися санні змагання серед вихованців спортивного товариства "Колос". Більше півсотні дітей гасали трасою "Львівської політехніки".

З`їзд у студентському парку політехніки існує вже десятиліттями, тут вчилися кататися кілька поколінь. Віце-президент обласної федерації санного спорту Дмитро Никотєнєв згадує: "Я пам`ятаю, як ще маленьким тут катався. Тепер моя донька тут вчиться і батько тренує".

Останні два роки зима була надто лагідною для цього спорту, тож спуском не користувалися. Але цьогорічні морози ? щастя для санкарів. Тож вони два тижні наполегливо попрацювали лопатами і підготували спуск.

300-метрова дистанція приготувала немало труднощів для юних спортсменів: особливо дошкуляли круті повороти. Учасник змагань Дмитро Олексій розповів: "Є такі випадки, що вилітають люди з траси чи заїжджають високо і перевертаються. Бо там на кільці вм`ятина є. Тому нам тренер сказав: їхати або вище, або нижче, щоб не потрапити в ту колію і не перекинутися".

Ще одна учасниця стартів Леся Мох додала: "Не треба високо заїжджати на віражі і не можна висовувати руки і ноги, бо це гальмує санки. А тут кожна секунда є дуже важливою".

Вже цього четверга львів`яни виступатимуть на чемпіонаті України. Його прийматиме Кременець на Тернопільщині. А ще спортсмени дуже сподіваються на тривалі морози, бо мають намір провести цього сезону ще кілька змагань.

Джерело: Захід

Дивись ще: 

Мав 64 роки: у центрі Львова водій буса задавив паркувальника готелю "Leopolis"

Відеофакт: у Львові 700 курсантів долучились до рекордного флешмобу

У Львові відрахований з вишу студент вистрибнув з вікна

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах