Гідравлічні випробування у Львові: як вижити без гарячої води
Гідравлічні випробування у Львові: як вижити без гарячої води
Дозвілля та їжа
20 травня 17:54
Гідравлічні випробування у Львові: як вижити без гарячої води. Фото: cdnimg.rg (умовне)

Сьогодні, 20 травня, у Львові стартували гідравлічні випробування – мабуть, найбільш нещасливий період у житті містян. Цілий місяць львів’яни лише мріятимуть про гарячу ванну та з нетерпінням чекатимуть закінчення гідравліки.

VG Львів підготував розважальну добірку для львів’ян, яка допоможе вижити без гарячої води.

Львівські традиції незмінні

Гідравлічні випробування у Львові: як вижити без гарячої води. Фото: s0.rbk
Гідравлічні випробування у Львові: як вижити без гарячої води. Фото: s0.rbk

Львів’яни вже звикли до гідравлічних випробувань, адже їх проводять щороку. Тож можна сказати, що цей метод «купання» передавався з покоління в покоління – нагрівання води у різноманітних ємностях! А тут вже все залежить від вашої фантазії: каструлі, чайники, відра, металеві горнята і тому подібне. А якщо вистарчить терпіння, то зможете не лише тазик з водою наготувати, а й цілу ванну водою заповнити!

Друзі пізнаються в біді

Як вижити без гарячої води. Фото: depositphotos.com (умовне)
Як вижити без гарячої води. Фото: depositphotos.com (умовне)

Проаналізуйте всіх своїх родичів та друзів (і навіть тих, з ким вже не спілкуєтесь). Хоча б у когось одного точно має бути бойлер чи газова колонка! Вб’єте одним пострілом одразу двох зайців – і гарно вечір проведете, та ще й помиєтесь в гарячій воді. Тим паче, що друзі пізнаються в біді, а відсутність гарячої води протягом місяця – це не просто біда, а ціла катастрофа!

Революціонер по-львівськи

Як вижити без гарячої води. Фото: 5 канал (умовне)
Як вижити без гарячої води. Фото: 5 канал (умовне)

Якщо вам вже дуже набридло це щорічне відключення гарячої води, то можете стати львівським Вічним Революціонером –

Дух, що тіло рве до купання,

Рве за гарячий душ, ванни приймання.

Для цього достатньо взяти з собою шампунь, гель для душу, рушник і похлюпатись у фонтанах. Обирайте – сухий фонтан підійде в якості душу, а фонтан з чашею у якості ванни. Але будьте готові, що, зазвичай, такі показові міні-революції завершуються у відділку поліції.

Робота – вовк

Як вижити без гарячої води. Фото: news.myseldon.com (умовне)
Як вижити без гарячої води. Фото: news.myseldon.com (умовне)

Час полюбити свою роботу. Звісно ж, якщо у вашому офісі є душ! Це досить поширена практика, багато львівських офісів мають душ, аби їхні працівники мали змогу приїжджати на роботу на велосипедах. Так-так, при цьому доведеться приходити раніше або ж йди додому останнім. А якщо у офісі, де ви працюєте, немає душу, то, можливо, варто змінити роботу?

В чистому тілі – чистий дух

Як вижити без гарячої води. Фото: freepik.com (умовне)
Як вижити без гарячої води. Фото: freepik.com (умовне)

До літа залишилось зовсім трішечки, а ви досі відкладаєте заняття спортом на невизначений понеділок? Тоді ось вам справжній знак «зверху» –  в більшості спортзалах є гаряча вода! І себе в форму приведете, та ще й всіма благами цивілізації скористаєтесь (так, це про душ). Іншим не обов’язково розповідати, що ви записались в зал лише заради гарячої води. Тоді оточуючі ще й захоплюватимуться вашою силою волі!

Погода на вашій стороні

Як вижити без гарячої води. Фото: Гаряча лінія міста Львова
Як вижити без гарячої води. Фото: Гаряча лінія міста Львова

Нарікали на львівський дощ? А тепер матимете науку і чекатимете опадів з нетерпінням! Звісно ж, одразу під дощем митись не надто комфортно. Як мінімум, знайдеться багато охочих на таке подивиться і записати на відео. Калюжі, в принципі, гарний варіант, але залиште їх краще качкам. Можна винести тазик на вулицю і так зібрати воду! Це і екологічно, вода одразу тепла, а головне – без хлорки!

Загартовуйтесь

Як вижити без гарячої води. Фото: nashkiev.ua (умовне)
Як вижити без гарячої води. Фото: nashkiev.ua (умовне)

А ви знали, наскільки корисний холодний душ? Зранку холодний душ допоможе прокинутись та приведе тіло в тонус! Прохолодний душ рекомендований при депресіях (відсутність гарячої води якраз її провокує), після інтенсивних тренувань, для підвищення опорності стресу і стимулювання імунної системи організму. Також прохолодна вода стимулює периферійний кровообіг, що позитивно впливає на стан волосся та шкіри. А для чоловіків холодний душ стимулює продукцію тестостерону і підвищує статевий потяг. Більше того,якщо звикнете митись у холодній воді і більше не вмикатимете гарячу, то вам вдасться ще й добряче зекономити!

Час подорожувати

Як вижити без гарячої води. Фото: i.pinimg.com (умовне)
Як вижити без гарячої води. Фото: i.pinimg.com (умовне)

А ще гідравлічні випробування можуть стати гарним приводом для подорожі! Адже в готелях чи на базах відпочинку є те, чого так бракує у скрутну хвилину, – гаряча вода! Можна навіть спланувати собі вилазку в СПА чи на інші водні процедури. А якщо не маєте на це часу, то можете просто на добу зняти квартиру з бойлером чи кімнату в хостелі. Головне тут кінцевий результат – помитись!

Міська русалонька

Як вижити без гарячої води. Фото: varianty.lviv.ua
Як вижити без гарячої води. Фото: varianty.lviv.ua

Нехай у Львові немає моря чи бодай річки, але ж ставки та невеличкі озера є! Тож цілком можна влаштувати собі банні процедури. Тим паче, що незабаром літо і погода цьому лише посприяє. А ще працівники хімічної лабораторії обстежили водойми області та визначили найчистіші і найбрудніші з них. Тож обирайте підходящу водойму за посиланням.

Альтанки, риболовля, шашлики: де відпочити біля води неподалік Львова

Змиріться і прийміть

Як вижити без гарячої води. Фото: goodhouse.com.ua (умовне)
Як вижити без гарячої води. Фото: goodhouse.com.ua (умовне)

Якщо жоден варіант з вище перелічених вам не підійшов, то залишається лише змиритись і прийняти відсутність гарячої води. Можливо, вас підбадьорять цитати, почуті колись від старших людей: «Часто митись не можна, бо всю красу змиєш» або «Малого бруду не видно, а великий – сам відпаде». Якщо це не допомогло, тоді давайте шукати позитив! Наприклад, якщо ви не митиметесь, то у громадському транспорті до вас не наближатимуться люди. Тай люди з буклетиками чи консультанти у магазинах вам оминатимуть. Тай взагалі, скільки того місяця…  

Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах