Чи їдуть туристи до Львова під час воєнного стану

Чи їдуть туристи до Львова під час воєнного стану.

Чи їдуть туристи до Львова під час воєнного стану. Фото: Юрій Богун

Дозвілля та їжа
22 липня 11:12

Попри воєнний стан українці намагаються не відмовлятися від літніх відпусток. Щоправда, через повномасштабну війну тепер вони стали дуже короткими, і це не стільки відпочинок, скільки «перезавантаження». 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Специфіка відпочинку внутрішніх туристів в Україні через повномасштабну війну та воєнний стан змінилася. Тепер вони віддають перевагу короткостроковим вікендам – максимум на тиждень. 

«Мандрівки стали короткотривалими: переважно розраховані на вікенд, про які краще говорити не як про відпочинок, а як про «перезавантаження», яке допомагає відновити сили і знову повернутися до роботи, щоби працювати на перемогу і донатити на ЗСУ. Одного дня ракети перестануть літати, а наслідки від заподіяних росією збитків ми будемо відчувати не один рік», – розповіла Tvoemisto.tv голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів.

За інформацією туроператора «Відвідай», нині у Львові та області спостерігається 30-40% від кількості туристів у 2021 році. Іноземців дуже мало, восновному це волонтери та журналісти.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах