Представили портрет типового львівського туриста: результати опитування

Представили портрет типового львівського туриста: результати опитування.

Представили портрет типового львівського туриста: результати опитування. Фото: Юрій Богун.

Дозвілля та їжа
08 липня 13:36

У Львові представили результати соціологічного опитування про відвідувачів міста. Його провів Львівський туристичний офіс разом з Українським католицьким університетом. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Типовий гість Львова у 2024 році – це жінка 16-25 років, яка приїхала для відпочинку з друзями чи сім’єю. Згідно з даними опитування, за рік збільшилась середня тривалість перебування гостей у Львові – із 2-3 днів у 2023 році до 3-7 днів у 2024. Іноземці зупиняються на 6-10 днів, замість 4-7. Кількість тих, хто повторно приїжджає до Львова, майже не змінилася (77% у 2023 і 79% тепер).

Перевагами Львова, які вплинули на рішення гостей відвідати місто, найчастіше називають привабливу архітектуру та пам’ятки, наявність затишних та цікавих ресторанів і кав’ярень, розвинену туристичну інфраструктуру, відносну безпеку та події, що відбуваються у місті. Цього року гості вище оцінили зручність пересування по місту та туристичну інформацію. Менше задоволені транспортним сполученням з іншими містами та цінами.

Гості надають перевагу самостійним прогулянкам містом (82,3%), відвідуванню ресторанів та кав’ярень (78,7%), закладів культури (52,5%). Серед іноземних гостей на першому місці – відвідування ресторанів та кав’ярень (77,9%), потім – самостійні прогулянки містом (75,8%), відвідування закладів культури (60%), подій та ярмарків (25,3%).

Додамо, що опитування провели 13-28 квітня 2024 року студенти кафедри соціології УКУ методом face-to-face інтерв’ю, під час яких опитали 638 респондентів віком від 16 років. 

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах