"Львів соціальний" проінформує про різні види допомог

фото з сайту dailylviv.com

фото з сайту dailylviv.com

Комуналка
18 червня 2015 11:32

За призначенням державної житлової субсидії за новими спрощеними умовами, які впроваджені з 1 травня 2015 року, до відділів соціального захисту Львівської міської ради звернулось вже понад 34,5 тис. заявників, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається після отримання відомостей від організацій надавачів послуг, житлово-експлуатаційних організацій, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України. У разі затвердження нових тарифів і цін на комунальні послуги – протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.

На даний час відділи соціального захисту скерували запити до Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, ЛКП (ОСББ) на понад 39 тис. сімей, які подали заяви на призначення субсидії.

У зв’язку з цим, управління соціального захисту роз’яснює, що, зважаючи на великий обсяг роботи, необхідний для опрацювання звернень, звернення може бути опрацьоване у червні, але субсидія буде призначена, починаючи з місяця подання заяви.

Просимо мешканців м. Львова, яким за травень місяць надійшли квитанції на оплату за житлово-комунальні послуги без урахування субсидії, не хвилюватися, оскільки у такому випадку сума оплати за послуги за травень місяць буде перерахована надавачем послуги з урахуванням призначеної субсидії у наступному місяці.

Нагадаємо, умови надання субсидій значно спрощені, а саме:

подача лише двох документів – заяви та декларації;

скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожна);

термін дії субсидії – 12 місяців;

автоматичне подовження нарахування субсидій на наступний термін.

При оформленні субсидії зняті обмеження щодо майнового стану (окрім одноразової покупки на суму понад 50 тисяч гривень), щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, щодо здачі в найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію.

Прийом громадян у "Єдиних приймальнях" районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13 до 19 год.; вівторок-четвер – з 08 до 19 год.; п’ятниця – з 09 до 14 год.

Записатись на прийом в "Єдину приймальню" в режимі он-лайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті "Львів соціальний": http://social.lviv.ua.

Львів у новинах:

Вулицю Богданівську відкрили для руху

Завтра Львовом почнуть курсувати маршрутки за 15 гривень (відео) 

Де у Львові не буде світла 18 червня 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах