Дізнайся: коли у Львові відкриють ТРЦ, кінотеатри і хостели

Дізнайся: коли у Львові відкриють ТРЦ, кінотеатри і хостели фото

Дізнайся: коли у Львові відкриють ТРЦ, кінотеатри і хостели фото

Суспільство
27 квiтня 2020 09:47

Кабмін розробив план поступового зняття карантинних обмежень, який складається з п’яти етапів. Торгово-розважальні центри у Львові почнуть відкривати під час третього етапу.

Третій етап орієнтовно розпочнеться наприкінці травня. У цей час запрацюють торгові центри, але без дитячих зон, різноманітних лазанок, батутів і майданчиків. Останні планують відкрити під час наступного етапу, починаючи з середини червня.

Окрім того, третій етап передбачає відкриття кінотеатрів, театрів, хостелів та деяких освітніх закладів.

Всі перераховані об'єкти відновлять свою діяльність за однієї умови: якщо протягом 10 днів поспіль кількість людей, які одужали від коронавірусу в два рази або більше перевищить кількість нових інфікованих. А медичні установи будуть заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 10%.

Етапи виходу з карантину в Україні

Всього буде п'ять етапів виходу з карантину:

1 етап: 11 травня - 20 травня;

2 етап: 21 травня - 30 травня;

3 етап: 31 травня - 9 червня;

4 етап: 10 червня - 19 червня;

5 етап: 20 червня.

Дати можуть змінюватися. Все залежить від динаміки подолання пандемії коронавіруса.

Перший етап: 11 – 20 травня

Під час першого етапу планують відкрити для відвідування парки, сквери та прибережні зони (крім дитячих майданчиків), деякі салони краси та перукарні, кав'ярні з обслуговуванням "на винос", веломагазини, велопрокати та автомийки. Також дозволять тренування в командних видах спорту і працювати нотаріусам, адвокатам і аудиторам.

Другий етап 21-30 травня

На другому етапі зняття карантинних обмежень відновлять навчання у випускних класах і підготовку до ЗНО, відкриють кафе та ресторани з обслуговуванням "на винос", готелі. В цей час знімуть обмеження з побутового обслуговування населення і відновлять проведення спортивних змагань, в яких беруть участь не більше 50 осіб.

Третій етап: 31 травня – 9 червня

Під час третього етапу відкриють спортивні та дитячі майданчики, деякі освітні установи, театри і кінотеатри, хостели, санаторії та бази відпочинку, кафе і ресторани з відвідувачами. Також має запрацювати міжміське транспортне сполучення в межах області.

Четвертий етап: 10 червня – 19 червня

В процесі проведення цього етапу повністю запрацює весь наземний громадський транспорт, торгово-розважальні комплекси та інші розважальні заклади, спортивні зали та фітнес-центри, всі кафе і ресторани, культурні і всі освітні установи. Також люди зможуть звертатися за плановою медичною та стоматологічною допомогою.

П’ятий етап: 20 червня

Згідно з останнім етапом, скасують усі обмеження. Виняток - ті, які встановила міська влада.

Нагадаємо, коли у Львові запрацюють ресторани, кав'ярні і спортзали.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах