Дізнайся: Як працюватимуть львівські школи з 1 вересня

Дізнайся: Як працюватимуть львівські школи з 1 вересня. Фото: Слово і діло.

Дізнайся: Як працюватимуть львівські школи з 1 вересня. Фото: Слово і діло.

Суспільство
26 серпня 2020 14:09

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, як працюватимуть львівські школи з 1 вересня. За його словами, місто закупило в усі школи дезінфектори, прилади для вимірювання температури, маски тощо. На ці потреби з бюджету міста виділено 9,5 мільйона гривень.

З 1 вересня львівські школи будуть працювати у максимально безпечному режимі. Однак, мерія просить усіх працедавців з розумінням поставитись до працівників з дітьми, адже деякі школи відкоригували час початку навчання.

«1 вересня львівські діти йдуть до школи. Маючи 117 шкіл у місті, ми виділили додатково 9,5 млн грн, і ми повністю забезпечуємо всіх працівників у школі, дітей, якщо вони забули, масками. Миючі засоби, прилади для вимірювання температури, паперові рушники, дезінфекція — все це буде забезпечено від міста. Тому якщо хтось буде просити вас здати кошти — ні, бо це відповідальність громади Львова. Друга річ. Якщо у класі дитина захворіла, ми весь клас на 14 днів відправляємо на самоізоляцію. Нема ради", — зазначив Андрій Садовий.

Окреме звернення він підготував до працедавців.

«Якщо у вас працюють наші львів`яни і їхні діти йдуть до школи, ми захід у школу зробили у різні години для різних класів, до речі, відкрили усі двері у школах, будьте ласкаві, поставтесь з розумінням і створіть для своїх працівників комфортні умови, бо вони повинні перше відправити дітей до школи, а потім прийти до вас на роботу", — зазначив мер Львова.

Нагадаємо, заступниця міського голови Львова Ірина Маруняк розповіла, чи потрібно львівським школярам і студентам платити за проїзд у громадському транспорті.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах