Ікра на сніданок, обід і вечерю: кому у Львові найбільше платять

Ікра на сніданок, обід і вечерю: кому у Львові найбільше платять. Фото: unsplash.com (умовне).

Ікра на сніданок, обід і вечерю: кому у Львові найбільше платять. Фото: unsplash.com (умовне).

Суспільство
07 жовтня 2020 14:03

Статистики розповіли, кому у Львові та Львівській області найбільше платили у 2019 році. За їхніми даними, заробітна плата на Львівщині на 11,7% менша від середньої в Україні. За цим показником Львівська область посіла дев’яте місце серед регіонів. Читайте найцікавіші львівські новини.

Найбільш оплачуваними у 2019 році були працівники фінансової та страхової діяльності, які отримали 16,3 тисячі гривень, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 14,1 тисячі гривень. А ось найнижчу заробітну плату отримували працівники підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування – 5,7 тисячі гривень, в установах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 6,5 тисячі гривень.

«Заробітна плата жінок у 2019 році в середньому була на 18% нижчою за відповідний показник у чоловіків (у 2015 році – на 23%)», – заначили львівські статистики.

Зазначимо, що середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників у 2019 році становила 9271 гривню, що у 2,2 раза вище від розміру мінімальної заробітної плати (4173 гривні). За одну годину роботи працівники отримували у середньому 67 гривень.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах