У Львові воєнком за хабар  відмазував  від призову до армії

У Львові воєнком за хабар "відмазував" від призову до армії

Фото: http://patrioty.org.ua

Виконувача обов'язків комісара Личаківсько-Шевченківського-Залізничного об’єднаного районного військомату Львова підполковника Владислава Заришняка 14 травня затримали  на хабарі у розмірі 5 тис. грн.

Інформацію про затримання  підполковника Заришляка підтвердили два незалежних в правоохоронних органах та ЛОДА.  

За словами одного із наших співрозмовників, військовий комісар отримав 5 тис. грн за обіцянку мобілізованому відтермінувати проходження військової служби. Відомо також, що затримання здійснювали співробітники ДСБЕЗ ГУ МВС у Львівській області.

Офіційних повідомлень про затримання підполковника Заришляка наразі нема. У Львівському обласному військовому комісаріаті, як і у військовій прокуратурі Західного регіону інформацію про затримання ZAXID.NET не підтвердили, але й не спростували.

Як заначив прес-секретар військового прокурора Західного регіону України за додержанням законів у воєнній сфері Микола Гуцуляк, такої інформації до їхнього відомства поки що не надходило, однак не виключено, що вона з’явиться невдовзі.

Нагадаємо, у січні на Львівщині розпустили чотири призовні комісії через систематичне хабарництво. Згодом прокурор Львівської області Роман Федик заявив, що низький відсоток мобілізованих до війська на Львівщині пов’язаний із корупцією у призовних комісіях та недопрацюваннями правоохоронних органів при виявленні злочинів щодо ухиляння від мобілізації.

Львів у новинах

У Львові знов задимівся трамвай - водій вирішив не звертати уваги

Пішохід, який "навчив" водія зупинятися на червоне світло став зіркою Youtube [ВІДЕО]

У Львові відкривається кінотеатр під відкритим небом