Ізраїльські медики розповіли про стан здоров я  Надії Андрухів (відео)

Ізраїльські медики розповіли про стан здоров'я Надії Андрухів (відео)

фото з сайту www.5.ua

Стан стабільний, але жінка все ще без свідомості – так оцінюють ситуацію із Надією Андрухів ізраїльські медики. Про це інформує www.5.ua.

Нагадаємо,У Львові пролунали вибухи: підірвалися двоє міліціонерів (фото; відео; оновлюється).

Вибухи у Львові: жінці-міліціонеру у лікарні довелось ампутувати ногу та вирізати нирку.

Напередодні жінку транспортували до медичного центру в Хайфі. Поруч із Надією її матір. Усі витрати на лікування взяла на себе українська сторона.

Зазначимо, дільничний інспектор постраждала внаслідок теракту у Львові. Ізраїльські лікарі кажуть, що свідомість до пораненої має повернутися вже найближчим часом. 

"До 6 ранку пацієнтка пройшла всі сканування тіла. На цей момент пацієнтка абсолютно стабільна, підтримує нормальне дихання за допомогою механічної вентиляції, підтримує прекрасне тиск без спеціальних ліків. Ми говоримо про те, що найближчі години буде прийнято рішення про те, які додаткові хірургічні втручання повинні бути проведені, і тоді ми зможемо говорити про те , щоб виводити пацієнтку з механічної вентиляції і привести її в повну свідомість", - розповів головний лікар медичного центру "Хорев" Роман Барак.

Вибухи сталися у вівторок зранку поруч із двома райвідділками міліції. Зловмисники влаштували під дверима розтяжки з бойовими гранатами. Постраждало двоє людей. Правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею – терористичний акт.

Львів у новинах:

Вибухи у Львові: міліція шукає свідків теракту 

Медики розповіли про стан здоров'я постраждалих від вибуху ...

Порошенко провідав львівських міліціонерів, постраждалих від вибуху