У Львові збиратимуть одяг для душевнохворих: куди приносити

У Львові збиратимуть одяг для душевнохворих: куди приносити

фото з сайту allkarpaty.com

У ці вихідні, 15-16 серпня, у Парку ім. І.Франка біля альтанки-ротонди (вул. Листопадового Чину, 1) з 10:00 до 16:00 год. триватиме благодійний проект "Шафа" - збір одягу для душевнохворих, які проходять довготривале лікування у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Комунальний заклад "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" є спеціалізованим стаціонаром нa 1450 лiжок, який нaдaє психiaтричну допомогу населенню м. Львовa тa 15 районам області, a спецiaлiзовaнi види психiaтричної допомоги – населенню всієї області. Історія лікарні починає свій відлік ще з 19 століття. У Львові заклад розташований за адресою: вул. Кульпарківська, 95. 

Особливого догляду потребують пацієнти, в яких немає сімей. Їм потрібен одяг, взуття та інші необхідні речі. Усе це лікарня купує за рахунок своїх коштів, держава не бере відповідальності за забезпечення таких пацієнтів.

Ті речі, які вже не придатні для того, щоб їх носити, підуть на пошиття ляльок та костюмів пацієнтам для театралізованих вечорів, на колажі, аплікації тощо. 

Чого найбільше не вистачає і що приносити? Потрібно все. Проте найбільше – взуття. Можна приносити різне: від домашніх тапочок і до теплого зимового взуття. Також потрібен одяг, включно з білизною. Одяг, який вже не придатний для того, щоб його носити, піде на пошиття ляльок та костюмів пацієнтам для театралізованих вечорів, на колажі, аплікації тощо. Гудзики та бусинки з такого одягу також використовуватимуться.

Ініціативу підтримують львівські діджеї: Dj Yura Ku, Dj mka, Dj Licker, Dj Biganski. Ведучий заходу Дмитро Благий.

Додаткова інформація за телефоном: +38 067 393 39 39.

Львів у новинах:

Пам'ятка львів'янина: 10 порад, як пережити спеку у місті

Львів'янин візуалізував вигляд проспекту Чорновола

Якою буде вартість на оренду квартир у Львові восени

 

 

 

Збір одягу відбуватиметься тут