На мера Винник здійснили замах

На мера Винник здійснили замах

У машину кинули каменем.

Після огляду автомобіля мера Винник Сергія Уварова, правоохоронці дійшли висновку, що по ньому ніхто не стріляв – слідів від пострілів не виявили. А лобове скло, як з’ясувалося, розбите каменем.

"Не було пострілів. Жодних слідів і ознак того, що хтось стріляв не виявлено. Мер міста та його водій вогнепальних поранень не мають. За попередніми даними, в лобове скло автомобіля кинули камінь, від чого воно тріснуло", – повідомив ZAXID.NET начальник Львівського міського управління міліції Павло Гарасим.

Наразі правоохоронці з’ясовують, чи камінь випадково потрапив у скло автомобіля, чи його хтось кинув навмисно. Однак за інформацією з власних джерел ZAXID.NET, камінь кинули робітники водоканалу, яким Уваров був винен гроші.

Водій-охоронець чиновника, якому улаламками скла розсікло обличчя, не зорієнтувався і почав стріляти навмання, однак ні в кого не влучив. У міліції цю інформацію поки не коментують, бо не відомо, чи на місці інциденту знайшли гільзи від пострілів. 

Пізніше Обстріл машини мера Винників таки підтвердили: відкрито кримінальне провадження

 2 вересня, приблизно о 20:50 Сергій Уваров сам зателефонував до начальника Личаківського райвідділу міліції та повідомив, що його автомобіль розстріляли – здійснили нібито сім пострілів.

У лютому 2013 року невідомі підпалили року джип "Тойота", що належить родині С.Уварова.

Львів у новинах

Цими вихідними на об'єкти "Ночі у Львові" буде безкоштовний вхід

У Львові Борис Гребенщиков зіграє з ірландськими музикантами

Львів'янки запрошують на побачення героїв