На вихідних у Львові відкриють пластове містечко

На вихідних у Львові відкриють пластове містечко

Аби розпочати новий активний рік, львівські пластуни, вже традиційно, збудують пластове містечко у центрі міста у неділю, 21 вересня. Всі охочі зможуть долучитися і взяти участь у змаганнях та майстер-класах. 

Розпочнеться відкриття нового Пластового року 21 вересня із Служби Божої у подяку за здоров’я та таборове літо у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла. Опісля, відбудеться урочисте пластове відкриття поблизу львівської Ратуші, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

На пластовому містечку кожен охочий зможе спробувати себе стрільбі з лука, спортивних змаганнях, мистецькій та медичній точках і спробувати пластової кухні.

 Також під час відкриття Пластового року відбудеться друга дитяча Велогонка, де маленькі спортсмени від 2 до 14 років зможуть позмагатись на гуляйногах, велобігах та велосипедах.

Окрім того, буде проведений майстер-клас із плетіння синьо-жовтих браслетів виживання, що виготовляються з надміцної мотузки та можуть бути використані в екстрених ситуаціях. Такі браслети вже мають Святійший Патріарх Філарет, мер міста Андрій Садовий та Mustang Wanted. Виручені кошти за продаж браслетів будуть використані на підтримку дітей українських вояків та Героїв Небесної Сотні.

Пластове містечко буде розташоване у сквері навколо пам’ятника В’ячеславу Чорноволу між вулицями Підвальною та Володимира Винниченка. Усіх охочих запрошують долучатись до відкриття пластового року.

Програма відкриття Пластового року:

9:00 - 11:00 - Служба Божа в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла;

11:00 - 12:30 - церемоніал Відкриття пластового року перед будівлею львівської Ратуші на пл. Ринок;

12:30 - 19:00 - активітети в Пластовому містечку у сквері навколо пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

Міліція проти поліції: львів’яни викликали копів, щоб захистити жінку від дільничого

Експеримент: у Львові і Одесі меню для військових почав складати комп'ютер

На Львівщини визначили рейтинг районів де найкраще жити

Львів на вихідні: Фестиваль автентичного мистецтва, Сузір'я цирків світу, Ірена Карпа