Чиновника Львівської ОДА звільняють за використання пошти Mail.ru

Новина - Події - Чиновника Львівської ОДА звільняють за використання пошти Mail.ru

Новина - Події - Чиновника Львівської ОДА звільняють за використання пошти Mail.ru

Події
26 жовтня 2015 14:04

Працівника Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА) звільнять з посади за використання у роботі російського поштового сервера Mail.ru.

Як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, відповідне доручення дав очільник ЛОДА Олег Синютка. "Людина, котра не розуміє важливості забезпечення інформаційної безпеки держави, не може бути державним службовцем. Нехай тоді цей чоловік пошукає собі роботу в Російській Федерації", наголосив він.

Зокрема, з'ясувалося, що працівник департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА в офіційному листуванні використовував електронну адресу російського поштового сервера Mail.ru.

Про це керівнику області повідомили громадські діячі, які отримали запрошення на офіційний захід ЛОДА із пошти Mail.ru. "Інформацію про використання працівником облдержадміністрації скриньки Mail.ru надали громадські діячі, котрі отримали на свою електронну адресу листа із запрошенням на офіційний захід ЛОДА.

У листі-запрошенні було вказано контактну інформацію для  зв'язку із виконавцем: робочий телефон та електронну скриньку Mail.ru", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Львів у новинах:

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото) 

Сьогодні Львів прощатиметься з Романом Лубківським: подекуди перекриють рух 

Опрацьовано 54% протоколів: які партії проходять до Львівської облради 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах