Екс-керівник поліції Львова Юрій Зозуля став головним копом Києва

Екс-керівник поліції Львова Юрій Зозуля став головним копом Києва

Фото взято з сайту antikor.com.ua

Капрал поліції Юрій Зозуля, який з серпня цього року очолював патрульну службу Львова, призначений начальником Управління патрульної поліції в Києві. 

Відповідний наказ підписала голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе. 

"Юрій Зозуля на загальних умовах подав заяву на вступ в нову поліцію в Києві, пройшов всі етапи відбору. Працював інспектором патрульної служби роти №1 батальйону №3 Управління патрульної служби МВС р. в Києві. Із запуском львівської патрульної служби у кінці серпня 2015 року був призначений начальником Управління патрульної служби МВС у Львові. Тепер Юрій Зозуля буде керувати столичною патрульною поліцією", – розповіли Сегодня в патрульній поліції України.

 Цю інформацю VG Львів підтвердила речник поліції Львова Катерина Рибій. 

Варто відзначити, що ЗМІ нерідко писали про Юрія Зозулю. Так, у серпні повідомляли, що він попався на перевищенні швидкості на трасі "Київ - Чоп" і тоді ще працюючі співробітники ДАІ склали на нього адмінпротокол.

Його ім'я також "засвітилося" у скандалі з перевезенням через кордон трамадолу без оформлення документів. Тоді Зозуля також відбувся штрафом і пояснював, що віз ліки для учасників бойових дій, пише Сегодня.

Читайте також: 

Хто стане новим керівником патрульної поліції Львова

Зозуля пояснив, чому поліцейські перевищують швидкість

Юрій Зозуля: "Все більше людей починає нас любити" (інтерв'ю)