На Львівщині японський завод працевлаштує 3000 людей

На Львівщині японський завод працевлаштує 3000 людей

У перший місяць нового року на Львівщині у Яворівському районі запрацює підприємство компанії "Фуджікура". Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Потужний завод, який вироблятиме електричне устаткування для автомобілів, за останні роки є однією із найбільших інвестицій в області. Реалізація проекту дозволить залучити близько 20-ти млн євро та створити близько 3 тисяч робочих місць. "Минулого тижня я оглянув підготовку до виробництва. Там вже встановили обладнання та готуються до запуску, – розповів очільник області Олег Синютка. – Вже на початку наступного року на офіційному відкритті ми самі переконаємось у виробничих потужностях цієї компанії".

Нагадаємо, 5 листопада, компанія "Фуджікура Аутомотів Україна" здійснила розмитнення першої партії обладнання, що використовуватимуться для виробництва кабельних мереж. Це устаткування, зокрема, дозволило розпочати монтаж виробничих потужностей. Спершу інформували, що компанія має працевлаштувати 1500 осіб.

Інформація про те, що японська компанія хоче відкрити завод у Львові, з’явилась ще минулого року. Однак керівництво чекало коли відбудеться підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Компанія вже розпочала набір і продовжить запрошувати мотивованих працівників в рамках нового проекту.

Компанія "Фуджікура" була заснована в Японії 130 років тому і налічує більш ніж 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанії є виробництво кабельних мереж для європейських автовиробників згідно із стандартами в даній галузі.

Львів у новинах

Де у Львові не буде світла у січні (оновлено)

Корони Данили Галицького, графа Дракули та "шапка Мономаха": як у Львові відкрилася унікальна виставка (відео)

Скільки коштує зняти у Львові готель, хостел чи квартиру на Новий рік (відео)

Мобільний Львів: що змінилось в інфраструктурі міста у 2015-му