Завтра львівські шахтарі заблокують шлях до Польщі

Завтра львівські шахтарі заблокують шлях до Польщі

фото з сайту korupciya.com

Шахтарі анонсували, що розпочнуть у вівторок, 12 січня, з 10-ї години безстрокове перекриття автошляху зі Львова до митного переходу "Рава-Руська".

"Попри тиск та всілякі заходи впливу, гірники шахти "Степова" державного підприємства "Львіввугілля" продовжують стихійний страйк, розпочатий ще 2 січня ц.р. Вони вимагають погашення заборгованої зарплати та стабільної роботи у подальшому – повідомили сьогодні, 11 січня, в Конфедерації вільних профспілок України, де також розповіли подробиці:

"Сьогодні зранку шахтарі провели мітинг на центральній площі Червонограда, а о півдні у трьох кілометрах від копальні заблокували дорогу, що веде до неї. Про це повідомив телефоном голові Незалежної профспілки гірників України Михайлові Волинцю лідер первинного осередку НПГУ "Степової" Віталій Оніжук.   

"Шахтарі і Незалежна профспілка гірників України чекають від місцевої і державної влади конструктивних дій для забезпечення стабільної роботи вугледобувних підприємств в усіх областях України, – розповів Михайло Волинець. – Натомість з незрозумілих нам причин голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у суботу, 9 січня, виступаючи на ТРК "Львів", безпідставно звинуватив НПГУ у деструктивних діях. Хоча він не може не знати, що борг перед працівниками ДП "Львіввугілля" лише за листопад 2015-го складає 58,2 млн грн і їм виплачено тільки 46% нарахованої зарплати".

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запросив до себе на розмову в.о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Андрія Дяченка і представників шахтарських профспілок – голову РО НПГУ міста Червонограда Михайла Шаблю та Львівської територіальної організації Укрвуглепрофспілки Олега Турчина. Але гірники ДП "Львіввугілля", як і планували, завтра, 12 січня, з 10-ї години за 40 кілометрів від Червонограда розпочнуть безстрокове перекриття автошляху, що веде зі Львова до митного переходу Рава-Руська. У такий спосіб вони хочуть привернути увагу до своїх проблем не лише в Україні, а й у Європі".

Про це повідомили  11 січня, на сайті Конфедерації вільних профспілок України.

Львів у новинах:

На кордоні у Львівській області зібралися божевільні черги

На Львівщині аварія: разгерметизувався газопровід

На Львівщині змінюється розклад руху приміських електричок: деталі