Коли львів янам чекати на сьому хвилю мобілізації

Коли львів'янам чекати на сьому хвилю мобілізації

Чергову, сьому хвилю мобілізації, прогнозують на березень 2016 року. Цього разу Генеральний штаб планує залучити до лав Збройних Сил військовослужбовців за контрактом, який укладатимуть на півроку.

Про це йдеться у сюжеті IA ZIK. Після невдалої шостої хвилі мобілізації у Збройних Силах вирішили, що значно краще мати справу із вмотивованими людьми. Відтак, наступний набір до лав ЗСУ планують проводити переважно на контрактній основі. "На жаль, ми констатуємо, що патріотизм серед військовозобов’язаного населення значно понизився. Тому намагатимемося якомога більше мотивувати українців до військової справи та піднімати престиж служби", – зазначив заступник військового комісара з роботі з особовим складом та громадськістю Борис Андрєєв.

Так, у Міноборони пообіцяли вже з 1 січня значно підвищити заробітні плати військовослужбовцям. "Грошове забезпечення для різних категорій військовослужбовців буде різне. Проте очікується, що заробітна плата військового зросте від 50 відсотків і вище. А у деяких випадках оплата служби збільшиться майже у два рази", – зазначив керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони Олександр Поронюк. Наразі у Міноборони вважають, що врахували усі помилки і прогалини минулих призовів. Тому сподіваються, що сьома хвиля мобілізації пройде успішно й без проблем. 

Виконавча влада Львівщини готується до проведення сьомої хвилі мобілізації. Про це інформує Гал-інфо. "Наразі ніяких розпорядчих документів чи наказів нема, але ми готуємось до проведення сьомої хвилі мобілізації", – повідомив заступник голови Львівської ОДА Андрій Корнат. Демобілізованих бійців, які побували на фронті в рамках першої хвилі мобілізації, неофіційно вже закликають готуватися до чергової мобілізації наприкінці лютого 2016 року.

Ще про мобілизацію у Львові

Військовий комісар розповів про нові методи мобілізації на Львівщині

На Львівщині списки ухильників від мобілізації публікують у соцмережах

На Західній Україні повістки чоловікам почали роздавати у потягах (відео)